Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek, ha a barátnőtök/feleségetek olyan helyen dolgozik, ahol hetente van céges buli, ilyenkor hajnali 3 kor jön akkor haza, körbe van véve férfiakkal, akikkel a cégnél együtt is sportol (fallabda pl)?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, sosem voltam féltékeny, de mióta 1 éve egy új cégnél dolgozik, ahol a kapcsolatépítésen is nagy a hangsúly, hetente minimum egy céges esemény, tele fiatal, jól öltözött férfiakkal, néha rám tör a frász. Én is igényes vagyok ,adok magamra, de látom, hogy a barátnőm nagyon élvezi ezt a közeget, ami végülis érthető, de mikor azzal jön, hogy bezzeg a munkahelyén a férfiak mennyit bókolnak neki, hiába szoktam én is, picit elkeserít. 27f (28l)

2016. máj. 24. 08:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem mondok ra semmit, de szerintem ha tenyleg nem csalt meg (ahogy allitja) akkor csak majdnem megtortent. Lehet hogy a megcsalast nem ugy veszi mint te, pl lehet neki a csok nem az. Ki tudja mik tortentek, mindenesetre durva.

Legalabb meg tudtatok beszelni, remelem megtalalod a megfelelo partnert!

20/L

2016. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!