Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek, ha a barátnőtök/feleségetek olyan helyen dolgozik, ahol hetente van céges buli, ilyenkor hajnali 3 kor jön akkor haza, körbe van véve férfiakkal, akikkel a cégnél együtt is sportol (fallabda pl)?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, sosem voltam féltékeny, de mióta 1 éve egy új cégnél dolgozik, ahol a kapcsolatépítésen is nagy a hangsúly, hetente minimum egy céges esemény, tele fiatal, jól öltözött férfiakkal, néha rám tör a frász. Én is igényes vagyok ,adok magamra, de látom, hogy a barátnőm nagyon élvezi ezt a közeget, ami végülis érthető, de mikor azzal jön, hogy bezzeg a munkahelyén a férfiak mennyit bókolnak neki, hiába szoktam én is, picit elkeserít. 27f (28l)

2016. máj. 24. 08:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%
Ami kicsit necce a dologban, az az, hogy kérkedik a bókokkal, de ezt betudom annak, hogy buta és meggondolatlan. De amúgy nálunk is van céges buli havi 1x minimum, én is szoktam hajnalban hazajárni utánuk, és jé, szoktam rajta a férfi munkatársaimmal is beszélgetni, akik szintén jól vannak öltözve, de eszembe nem jutna megcsalni a párom. Ott van gáz, hogy te nem bízol meg benne...
2016. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
49%

#11:

Ez nem bizalom kérdése, hanem a józan észé.

2016. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
12. M
2016. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

12-nek... bocs, előbb véletlenül elment.

Már miért lenne ez józan ész? A munkahelyi közösséghez hozzátartoznak a rendezvények is. Értelmes nő vagy férfi nem fogja ott megcsalni a párját. Ha vki így gondolja, tartsa a nőjét/pasiját ketrecben...

2016. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom kérlek... havi egy ilyen buli szerintem belefér. De heti rendszerességgel azért sok.

(Mondom ezt azért, mert én pölö hétközben keveset vagyok itthon, a szombatot elveszi a partizás, marad a vasárnap délután - mert délig alszik? Milyen kapcsolat lenne az már?)

2016. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég durván hangzik ez a hetente céges buli, hajnal 3-ig... Szerintem teljesen jogos elvárás lenne részedről, hogy ne menjen oda minden héten, vagy főleg ne hajnalig. Elvégre férje/párja van, mellette lenne a helye. Ha ezt nem fogadja el, akkor nincs miről beszélni szerintem. Nem hinném, hogy fordított esetben sok nő tolerálná ezt.

37F

2016. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ilyen bulik amugy mindig arrol szolnak, hogy ingyen pia, kaja, aztán zene es tánc. Baratnomet probaltam kérdezni mi tortenik ilyenkor. Mondta h tobb férfival is táncol persze, meg azert 3-4 koktélt betol. Ez meg oke is, de mikor latom hogy emellé a telefonjan is egy két ferfi munkatarssal beszélget, nem hagy nyugodni
2016. máj. 24. 10:21
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én meg naponta vagyok 18-25 éves lányok közt, aztán valahogy fel se merül se bennem, se benne, hogy a kísértés...

Munka.

Az, hogy henceg a sok bókjával, na az nem jó jel.

Valamivel csak kezd elégedetlen lenni.

Régi kapcsolat?

2016. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
5 eves
2016. máj. 24. 12:38
 20/31 anonim ***** válasza:
7 évre mondják az első krízis szakaszt... lehet kicsit fásul a lány.
2016. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!