Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? A párommal vagyok 8 éve de ebből legalább 2 év veszekedés hogy miért nem lehet második.

Figyelt kérdés

Ő akarja én nem. Nem lehet neki parancsolni hogy mire már mikor nem nagyon szeretem. Jelenleg azt kértem tőle tartsunk egy kis szünetet. De nem nagyon tudja elfogadni.

Meg sajnálom is hogy szenved. Tanácstalan vagyok mit csináljak. Vajon nekem csak a szenvedés jut és hozzam vissza őket maradjon ugyan az ami eddig is.

Mint ahogy anyám mondja Maradj vele a gyermek miatt


2016. máj. 24. 12:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
# 9: akkor itt nem a második gyerek a probléma, hanem a kapcsolat haldoklása. Azt kellene rendbehozni, vagy lezárni.
2016. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De nem merem lezárni mert sajnálom. Anyám is azt akarja hogy vele maradjak mert ez a kötelességem.3 éves a gyermekünk
2016. máj. 24. 13:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A legésszerűbb megoldás, ha külső segítséget kértek: párterápia, párkapcsolati mediátor, aki segít feltárni a konfliktusaitok valódi okát és megtalálni a lehetséges megoldásokat. Ez nem jelent garanciát arra, hogy rendbejön a kapcsolat, mert előfordul, hogy a párterápia során az derül ki, hogy a feleknek már semmi közük egymáshoz, ilyenkor segít a lezárásban.
2016. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Anyám is azt akarja"


Felnőtt embernek ne az anyja mondja már meg, hogy mit tegyen...

2016. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...

Egyrészt: kezdj el valami tanfolyamra járni, ami fejleszti a kommunikációs készségeidet, mert ez valami borzalmas. Nagy eséllyel az asszonynak sem ártana egy ilyesmi.

Másrészt: kicsit elemezgesd az érzéseidet, miért haldoklik a kapcsolat, mi hiányzik, van-e rá megoldás?

Harmadrészt: Nőj fel! Ne anyuci meg apuci mondja meg neked, mit tegyél. Tudj felelősen dönteni magadtól.

2016. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se lehet parancsolni, egy párkapcsolatban senkinek se.

A gyerekvállalásban tényleg nincs kompromisszum, vagy lesz, vagy nem lesz, - mármint kettőtöknek közös.

Ha nagyon vágyik rá, meg tudja oldani azon ne aggódj.


Úgy biztosan ne maradjon, hogy eddig volt, mert az nem tűnik egy boldog kapcsolatnak.

Nem veszekedni kéne, hanem tisztázni, hogy kinek miben kéne változni?

2016. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!