Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma mondta nekem,hogy egyik hétvégén fog találkozni egy régi fiú barátjával.Eddig nincs gond,volt már így h találkoztak egy szombaton,akk is zavart picit,mert 6 órán át semmit nem hallottam felőle,de nem volt gond.Most csak annyi lesz a változás,hogy a barátja fogja hozni egyik haverját is.És ez egy kicsit így zavar h a barátnőm megint eltűnik 6 óra hosszára úgy h csak annyit tudok róla,hogy 2 szingli palival szórakozik valahol kint egy másik városba.

Szerintetek jogosan izgulok,vagy csak túlgondolom?

Benne megbízok,abba a másik 2-be nem,mert azokat nem ismerem



2016. máj. 24. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gamer lány vagyok, sok fiú barátom van emiatt, és loptam már velük a barátom nélkül... És nem csak 6 órát. Szerintem ha bíznál benne, akkor nem sokat számítana, hogy próbálkoznak mások.
2016. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak fiúbarátaim, sajnos elég ritkán tudunk találkozni, ezt meg is mondtam a barátomnak. Tudomásul kell venni a dolgokat. Persze ő is féltékenykedett,de a lelkiismeretem tiszta, ettől kezdve nincs mitől tartanom. Ha a barátnőd megbízható és nem vágott még át akkor ne rinyálj hanem foglald el magad, elvégre külön is van élet. Ha pedig problémás a csajszi akkor szívás van! ;)
2016. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!