Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem lesz itt a szülinapomon, hogy tehet ilyet?

Figyelt kérdés
Pont azon a napon megy ki a haverját látogatni Krakkóba, amikor a szülinapom van. Bár mondta, hogy előtte megünnepeljük, és csak most tud menni, mert a lengyel haverja kimegy Angliába, ami meg már messze van. Bár engem is megkért hogy menjek vele, azt hozzátette, hogy nem én leszek a középpontban, mert a haverja miatt megy ki elsősorban. Én meg így úgy döntöttem inkább, hogy nem megyek. Eleinte még úgy volt, hogy a szülinapom előtt megy ki egy héttel később, de múlt héten lett lefixálva a szállás, és mondta, hogy sajnos csak így tud a haverjával találkozni. Hogy tehet ilyen, hogy az életében elvileg a legfontosabb dolgot cserbenhagyja a szülinapján. 28l/27f

2016. máj. 24. 18:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 28 éves ő, mikor én 10.000.

Ez a mondat mindent visz: "életében elvileg a legfontosabb dolgot cserbenhagyja a szülinapján"

Kiskirálylány, talán húzd ki a kis kacsócskádat a biliből, és kapaszkodj meg valamiben: nem te vagy a világ közepe.

2016. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De ha a barátom igazán szeret, én kell hogy legyen neki a legfontosabb, nem holmi külföldi barát. Először velem beszélje meg, és ha közös nevezőre tudunk jutni, akkor menjen.
2016. máj. 24. 22:32
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy csak troll vagy, kérdező!

Nyilván fontos vagy neki, de az sem jó, ha folyton egymás seggébe bújtok.

Holmi külföldi barát? Azért egy "holmi" barátért nem utazik el senki 600 km-re. Fogalmad sincs, miken mentek keresztül közösen, hogy mi köti őket össze. Egy akár évtizedes barátság nekem is megérne annyit, hogy a barátnőm szülinapján menjek, és még ha előre meg is beszélem vele, akkor sem engedélyt kérek, hanem tényeket közlök. Sajnálatos, hogy így alakult, de a szülinap is csak egy buli, ami pótolható, ráadásul többszörösen is, ha arról van szó.

2016. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el, hogy te 28 éves vagy :D
2016. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Bár az emberek értelmi színvonala eléggé mélyponton van, mégis nagyon sok troll garázdálkodik a fórumon, simán kinézem utóbbit a kérdezőből.
2016. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez ostobaságra vall.
2016. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván troll! Annyira senki sem lehet ostoba hogy még ki is emeli ezt a szart!
2016. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátod helyében kint maradnék külföldön. De lehet tényleg arra készül, menekülni akar tőled és a barátlátogatás csak kamu. Ilyen nőt elviselni szégyen.
2016. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
4 éve vagyok a barátommal soha nem volt velem a szülinapomon mert messze él. Tessék felnõno tündérke, megünnepli veled elõbb. De ezt a barátját a fene tudja mikor látja ismét. Legyen már egy kis eszed légyszives, kis együttérzést mutass.
2016. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért Anglia se a világ vége,nem tom,mire ez a cirkusz.Nem egy USA vagy Ausztrália.Krakkóba simán elvitethetted volna és a szülinapod le lett volna tudva.Majdnem 30 évesen tényleg ilyen buta vagy,vagy csak megjátszod?
2016. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!