Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem lesz itt a szülinapomon, hogy tehet ilyet?

Figyelt kérdés
Pont azon a napon megy ki a haverját látogatni Krakkóba, amikor a szülinapom van. Bár mondta, hogy előtte megünnepeljük, és csak most tud menni, mert a lengyel haverja kimegy Angliába, ami meg már messze van. Bár engem is megkért hogy menjek vele, azt hozzátette, hogy nem én leszek a középpontban, mert a haverja miatt megy ki elsősorban. Én meg így úgy döntöttem inkább, hogy nem megyek. Eleinte még úgy volt, hogy a szülinapom előtt megy ki egy héttel később, de múlt héten lett lefixálva a szállás, és mondta, hogy sajnos csak így tud a haverjával találkozni. Hogy tehet ilyen, hogy az életében elvileg a legfontosabb dolgot cserbenhagyja a szülinapján. 28l/27f

2016. máj. 24. 18:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen beallitottsagu baratnöm, de szerencsemre megszabadultam töle.


Gondolom a baratod baratja megvolt elötted is. Es garantalom, hogy utanad is meglesz, amikor te mar csak fako emlek leszel.


Baratod a kedvedben akart jarni! Ezt hivjak kompromisszumnak es parkapcsolatnak, ahogyan baratod kezelni igyekezte a helyzetet. Nem tud szetszakadni es egyszerre ket helyen lenni. Te meg ezt a probalkozasat ellehetetlenited. Annyira szamit neked, hogy pont azon a napon tartsatok meg? Annyira, hogy szerencsetlennek tele büntudattal kell mennie, amikor meg el is hivott volna? Te szereted egyaltalan vagy csak töle követeled, hogy bizonyitsa neked?


Egyebkent en is pont ezen a hetvegen voltam Krakkoban barataimmal A vilag egyik legszebb varosa es telistele van gyönyörü lanyokkal :D


Tegy baratodnak egy szivesseget es ertekeld at elvarasaidat. Eleve kudarcra itelt egy olyan parkapcsolat, ami elvarasokon es követeleseken alapul! Ha ezen nem szeretnel (akar baratod irant erzett szeretetböl) valtoztatni, akkor engedd el es keress magadnak egy alazatos papucsot!

2016. jún. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En biztos mentem volna!! Az a bunkosag inkabb, hogy kozli hogy nem te leszel a kozeppontban.. mivel ezzel magamtol is tisztaban lennek..
2016. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tehet ilyen, hogy az életében elvileg a legfontosabb dolgot cserbenhagyja a szülinapján. 28l/27f"


Legfontosabb dolgot?

Cserbenhagyni embereket szokás, ők pedig nem dolgok.


De te már cserben hagytad a nyelvtan órát. :(

2016. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!