Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne-e visszavezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne-e visszavezetni a megcsalásért büntetést/kínzást?

Figyelt kérdés

Ahogy észreeveszem a megcsalások kritikus szintet értek el. Alig van ember akit nem csaltak meg vagy csalta meg ő maga a másikat. Ez így nem nagyon helyes.


Kellene valami visszatartó erő. Undorító, hogy mindkét nem talál kifogást a dologra. Nőknél az áldozathibázatatás "a barátom hibája, mert nem tette ezt meg azt" és a mártírkodás a népszerű "nem volt más választásom", férfiaknál sokszor letudják az "ösztönökkel" meg a férfiassággal. Egyik rosszabb, mint a másik.


Visszavethetné-e ezt az undorító, gerinctelen viselkedést, ha járna érte egy icipici büntetés? Férfiaknak herélés (előtte spermabankba helyezhet némi anyagot a későbbi gyerekvállalás miatt), nőknek körülmetélés (egyik se nagyon élvezi utána). Tetejében szégyenfal üzemelne a vlághálón és egy a friss hűtlenek megjelennének a különböző média-felületeken is.


Természetesen az undorítómód csábító férfiak és nők is erre a sorsra jutnának, nem csak a félrelépő. Kivételt képez, ha nem tudott arról, hogy az adott ember kapcsolatban van. Enyhítő körülmény, ha a félrelépő társa agresszív barom vagy rátelepedő sárkány. A nemi erőszak esetén természetesen csak az erőszakoskodónak jár büntetés, teljes ivartalnítás formájában (nőknél mell is távozik, ahogy minden külső nemi jegy).


Talán a többiek megtanulnák, hogy a kapcsolat nem annyi, hogy "most együtt vagyunk (pénzért? kényelemből? gyerek miatt?), max jól megcsalom".


Valahogy véget kell vetni ennek, hogy a megcsalás gyakorlatilag nem számít bűnnek, minden második ember megteszi, sőt sokan hencegnek is vele. Sokan hazug kifogásokkal kisebbítik a dolgot "csak orál volt" meg "kocsiban történt", de a legpofátlanabb a "nem feküdtem le vele" (mert állva történt).


Sokan továbbmennek és durva következményekkel is jár a félrelépésük. Nagyon sok gyerek születik ilyen "kapcsolatok" gyümölcséből. Ez helytelen!


Tegyünk ez ellen, hogy végre ismét szép párkapcsolatok legyenk, tisztességben, szeretetben!



2016. máj. 28. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
94%
Heraclius, igen tudom, egesz nap ezt tanulom nemzetkozi jog vizsgara, szoval nem volt kedvem korulirni, a kerdezot meg ilyenek ugyse izgatjak ilyen gondolkodasmoddal szerintem :'D.
2016. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
74%

A megcsalás szerintem egy, olyan dolog, amit mindenkinek magának kéne eldöntenie, s magától tudnia, hogy az helytelen, nem pedig kikényszeríteni.

Illetve jogilag tényleg, eléggé kivitelezhetetlen, ahogy már fejtegették.

Halál bűntetést én pl. visszahoznám a csonkítás helyett, de pedofilok/ sorozat gyilkosok esetében.

A megcsalóknak pedig szívből kívánom, hogy kapják vissza, az összes fájdalmat, nem többet, de nem is kevesebbet, mint, amit ők okoztak. Szívből remélem, hogy nem fog tovább korcsos*lni a világunk és nem lesznek megcsalások vagy legalábbis egymást fogják megcsalni.

Amúgy, én is feltenném a kérdést, nem te vagy az apasági tesztes? :)

Oda is válaszoltam .. :D most nem olyan rég.

2016. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
79%

ma 20:30


Az igazságszolgáltatás előtt nincs magánéleted, te miről beszélsz? Ha valami BTK-ba ütköző dologgal gyanúsítanak, úgy felforgatják a magánéleted, hogy köpni-nyelni nem tudnál.


Kérdező, szerintem is az egyik leggusztustalanabb dolog a megcsalás a világon, de amit te mondasz, az kb. a sötét középkorba repítene vissza minket.


Moondjuuuk, egy nyilvános adatbázis a hűtlen emberekről vicces lenne, ami az mszp javaslata volt a szexuális erőszaktevőkkel. :D

2016. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg sok szép párkapcsolat lenne tisztességben szeretetben ahol csak a büntetés tartaná vissza őket. A hülyeséget is büntetni kéne szerintem.
2016. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
64%

"Fuu, most, hogy mondod, milyen joooo is lenne, ha az allam beleszolna a csaladi eletembe, es az igazsagszolgaltatas konyekig turna a maganeletemben, haaaaat, hogy erre eddig mieeeert nem gondoltam? :D


23N"


Te szőke vagy? Idáig is megcsinálta, ha a helyzet úgy hozta és törvényt sértettél.

2016. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
30%
Minél jobban tiltod, annál izgalmasabb, izgatóbb lesz csinálni a lebukás és a megtorlás esélyének megléte miatt. Nem lesz kevesebb a megcsalás, maximum soha nem derülnek ki.
2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
És mondd már el kedves kérdező, hogy amikor két ember szakítani akar, akkor ahhoz is papírprocedúra kell, hogy utána az X helyett az Y-nal tudjon hivatalosan dugeszolni, és ne higgyék, hogy megcsalja a párját?
2016. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdemes. Én nem akarok ilyen kegyetlen világban élni. Aljas dolognak tartom a megcsalást, de ha csak az tart valakit vissza, hogy fél a büntetéstől, akkor ilyennel nem szeretnék együtt lenni.


Annyiban igazad van, hogy tenni kéne ez ellen. De nem ilyen szinten. Olyan szinten kéne tenni, hogy a kultúránkat átalakítjuk. Jelenleg a megcsalás sokszor trendi, divatos a médiában. Az ashleymedison nevű internetes cég egy online társkereső szolgáltatást nyújtott házasoknak azzal a mottóval kb, hogy "az élet rövid, dugj félre!". Aztán egyszer hackerek megtámadták és publikálták az adataikat a felhasználóknak.


Szerintem ott kéne beleszólnia az államnak, hogy a megcsalásra, családi életet tönkretevő propagandára reagál. Nem a családok magánéletébe kéne belenyúlnia, hanem a közmédiába. Sokaknak már ez is túlzás, hogy az állam beleszóljon mi menjen a tévében. De be kell látni, hogy az Éjjel Nappal Budapest, meg egyéb ilyen műsorok rövid és hosszú távon is a hosszan tartó párkapcsolatok és a családi értékek tönkretételéhez vezetnek. Bármennyire is ártatlannak meg mókásnak, szórakoztatónak tűnnek, sajnos mossa az emberek agyát és bármilyen hihetetlen, csökkenti az erkölcsi magaslatokat. A kevésbé tudatos, befolyásolható emberekre ez különösen igaz. Megcsalás mindig is volt és mindig is lesz, de azért ennyire kulturálisan elfogadott, sőt már lassan támogatott mint manapság még nem volt és nem is kéne legyen.

2016. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
0%
5-ossel ertek egyet,abszolut ugyanigy latom en is:-))
2016. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
91%
Te elmebeteg vagy xd
2016. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!