Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne-e visszavezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne-e visszavezetni a megcsalásért büntetést/kínzást?

Figyelt kérdés

Ahogy észreeveszem a megcsalások kritikus szintet értek el. Alig van ember akit nem csaltak meg vagy csalta meg ő maga a másikat. Ez így nem nagyon helyes.


Kellene valami visszatartó erő. Undorító, hogy mindkét nem talál kifogást a dologra. Nőknél az áldozathibázatatás "a barátom hibája, mert nem tette ezt meg azt" és a mártírkodás a népszerű "nem volt más választásom", férfiaknál sokszor letudják az "ösztönökkel" meg a férfiassággal. Egyik rosszabb, mint a másik.


Visszavethetné-e ezt az undorító, gerinctelen viselkedést, ha járna érte egy icipici büntetés? Férfiaknak herélés (előtte spermabankba helyezhet némi anyagot a későbbi gyerekvállalás miatt), nőknek körülmetélés (egyik se nagyon élvezi utána). Tetejében szégyenfal üzemelne a vlághálón és egy a friss hűtlenek megjelennének a különböző média-felületeken is.


Természetesen az undorítómód csábító férfiak és nők is erre a sorsra jutnának, nem csak a félrelépő. Kivételt képez, ha nem tudott arról, hogy az adott ember kapcsolatban van. Enyhítő körülmény, ha a félrelépő társa agresszív barom vagy rátelepedő sárkány. A nemi erőszak esetén természetesen csak az erőszakoskodónak jár büntetés, teljes ivartalnítás formájában (nőknél mell is távozik, ahogy minden külső nemi jegy).


Talán a többiek megtanulnák, hogy a kapcsolat nem annyi, hogy "most együtt vagyunk (pénzért? kényelemből? gyerek miatt?), max jól megcsalom".


Valahogy véget kell vetni ennek, hogy a megcsalás gyakorlatilag nem számít bűnnek, minden második ember megteszi, sőt sokan hencegnek is vele. Sokan hazug kifogásokkal kisebbítik a dolgot "csak orál volt" meg "kocsiban történt", de a legpofátlanabb a "nem feküdtem le vele" (mert állva történt).


Sokan továbbmennek és durva következményekkel is jár a félrelépésük. Nagyon sok gyerek születik ilyen "kapcsolatok" gyümölcséből. Ez helytelen!


Tegyünk ez ellen, hogy végre ismét szép párkapcsolatok legyenk, tisztességben, szeretetben!



2016. máj. 28. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis medvehagymás (gyöngyvirágos) rántottál neki reggelire, aztán verheti a farkát a korporsóban oda meg abba, ahova és akibe csak akarja. :D
2016. máj. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
69%

Ebben a" modern "korban sajnos már minden megengedett, mindent tolerálni kell, mert ha nem te vagy a rossz...


Lassan már a heteroszexualitás, a szüzesség, és a hűség lesz az abnormális....:(

Lehet lepontozni...

2016. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztoi tarsadalomban elunk,ha bejon egy uj verzio pl mobiltelefonnal,szivbaj nelkul betesszuk a fiokba a regit.Ezt nyomatja a media.Igy alakultak at az emberi kapcsolataink is.Ritka az h valaki ragaszkodik es megbecsuli amije van.Nem buntetessel hanem az egesz tarsadalom szemleletvaltasaval lenne elerheto amit irsz.Sem motivacio,sem peldamutatas nem osztonzi az embereket arra h NE valtsanak egy jobbnak tuno (emberi) verziora,vagy ha igen,elotte korrekt modon,megbeszelve es szakitas utan tegyek azt.
2016. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Mit büntetést! Kövezést!


Érdemi válasz: régen se volt kevesebb megcsalás, csak régen nem kerítettek ekkora feneket neki, és nem váltak el miatta. Megint egy kérdés, ami olyan "aranykort" sír vissza, ami soha nem létezett.

2016. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

#44


Akkor hogy is volt ez régen? Undorító szar, gusztustalan volt az emberi faj akkor is? Hogyan házaodhat bárki így, hogy tuti, hogy megcsalások lesznek, mert "ilyen az élet"?

2016. máj. 29. 19:00
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Milyen régi időkről beszélsz? Amikor a polgári családból származó nő vitte a hozományát, amiről a férfi rendelkezett,a polgári asszony nem dolgozott, egyházi esküvő volt, tehát a válás kizárt? Ekkor az asszony tűrt, mit tehetett volna mást szerinted? Beleoltotta a társadalmi szokás, hogy tűrnie kell, nincs hova mennie. Vagy a munkásosztályról beszélsz, ahol meg az asszonyt pillanatok alatt leoltották egy öklössel, ha reklamálni merészelt? Csüngött rajta 5-6 kisgyerek, ugyan mit tudott volna csinálni? A válás egyszerűen nem volt elfogadott akkoriban, ezért tűrték a megaláztatást, nem azért mert ez elfogadott dolog volt és nem kerítettek neki nagy feneket. A megcsalt fél fájdalma attól még ugyanakkora volt mint most, csak nem nem tudott kilépni a megalázásból, mert kikiáltották összeférhetetlennek és szégyentelennek, amiért nem tűri el a férje gátlástalan viselkedését. A megcsalt nők és férfiak ugyanúgy szenvedtek akkor is, csak a kor elvárásainak, szokásainak megfelelően adtak hangot lelki gyötrelmeiknek. Egyet ne felejts el, te mindent megtehetsz, de egyet nem: soha, semmikor nem gyalázhatsz meg egy lelket a saját élvezetedért vagy érdekedért. Tisztelj minden embert, tisztelj minden lelket, aki úgy dönt, hogy szóba áll veled, választ téged vagy csak rád mosolyog. Fogd fel, hogy több jogod nincs ezen a bolygón, mert két lifegő tököcskével születtél ezen a földön. Nőként, férfiként első a tisztesség.Ez tesz emberré bennünket. Tudod, te felháborodsz azon, ha az autószerelő, a főnököd, a közértben a pénztáros átbsz, de azt megbocsájthatónak tartod, ha te vágsz át másokat. Bibi van veled, nem is kicsi. Te azt mondod, hogy megcsalom, de nem mondom el neki, mert nem akarok a páromnak fájdalmat okozni. Tudod, hogy mi erre egy normális ember válasza? Az, hogy ha nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor NE TEDD! Ha nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor ne csald meg, ennyi! Az, hogy anyád hányszor kufircolt félre, vagy az apád tette ugyanezt, az a te saját nyomorod, de idejönnöd és felmentést adni nekik a régi időkre hivatkozva, nagyon gyenge indoklás a te viselkedésedre. Menj, keféld szét a világot, senki nem tiltja ezt neked. Ha van feleséged, vannak gyerekeid, ott már a gyerekeidet is elárulod. Menj, férfi vagy, tököd van, kúrd meg a szomszéd Gizikét százszor, de ne csodálkozz majd, ha a gyerekeid szembeköpnek majd. Mert nem férfi, hanem agyonütni való patkány leszel a szemükben.
2016. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
lol hát igen, régen a pápához kellett menni, ha válni akartál, hát jóhogy együtt maradtak az emberek....
2016. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
62%

#45 A házasodás más kérdés. Házasodni nem az átlag szokott, hanem egyes emberek. Innentől mindenkinek a saját felelőssége, hogy megfelelő házastársat válasszon.


Régen igen másképp volt. Előttem is írták, régi mondások is tanúskodnak róla. Egy asszony szoknyája sok mindent eltakar.. a paraszti világban ha a fiatalasszony hazament az anyjához, mert megcsalta a férje, az visszaküldte, nehogy szégyenben maradjanak. Vagy nézd a lovagkort: a szerelmes ódák döntő többségét férjes asszonyoknak írták, a várúrnőknek, és naiv dolog lenne azt hinni, hogy mind plátói szerelem lett volna.

Persze a teljes igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a szerelmi házasság viszonylag újkeletű dolog. Márpedig ha olyan csal meg, akibe nem vagy szerelmes, az nyilván nem is érint túl mélyen érzelmileg.

2016. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
75%
#42 Ma mentem a közértbe és egy kis takony kölyök rávert a fenekemre az utcán. Visszakézből akkora fülest kapott, szerintem még most is cseng a füle tőle. Mielőtt letéptem volna a kis pcsét és a szájába adtam volna cumi gyanánt elmenekült vörös fejjel. Én a helyemen voltam, a kis mocsok köcsög nem tudta a helyét. Helyreraktam! :)
2016. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
48-as, ne nyisd ki a szádat egy randin, mert olvasottabb, műveltebb ember, azonnal elmenekül tőled. Én a vakondot is szeretem, de feleségül vagy férjül nem választanám. :) :)
2016. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!