Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne-e visszavezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne-e visszavezetni a megcsalásért büntetést/kínzást?

Figyelt kérdés

Ahogy észreeveszem a megcsalások kritikus szintet értek el. Alig van ember akit nem csaltak meg vagy csalta meg ő maga a másikat. Ez így nem nagyon helyes.


Kellene valami visszatartó erő. Undorító, hogy mindkét nem talál kifogást a dologra. Nőknél az áldozathibázatatás "a barátom hibája, mert nem tette ezt meg azt" és a mártírkodás a népszerű "nem volt más választásom", férfiaknál sokszor letudják az "ösztönökkel" meg a férfiassággal. Egyik rosszabb, mint a másik.


Visszavethetné-e ezt az undorító, gerinctelen viselkedést, ha járna érte egy icipici büntetés? Férfiaknak herélés (előtte spermabankba helyezhet némi anyagot a későbbi gyerekvállalás miatt), nőknek körülmetélés (egyik se nagyon élvezi utána). Tetejében szégyenfal üzemelne a vlághálón és egy a friss hűtlenek megjelennének a különböző média-felületeken is.


Természetesen az undorítómód csábító férfiak és nők is erre a sorsra jutnának, nem csak a félrelépő. Kivételt képez, ha nem tudott arról, hogy az adott ember kapcsolatban van. Enyhítő körülmény, ha a félrelépő társa agresszív barom vagy rátelepedő sárkány. A nemi erőszak esetén természetesen csak az erőszakoskodónak jár büntetés, teljes ivartalnítás formájában (nőknél mell is távozik, ahogy minden külső nemi jegy).


Talán a többiek megtanulnák, hogy a kapcsolat nem annyi, hogy "most együtt vagyunk (pénzért? kényelemből? gyerek miatt?), max jól megcsalom".


Valahogy véget kell vetni ennek, hogy a megcsalás gyakorlatilag nem számít bűnnek, minden második ember megteszi, sőt sokan hencegnek is vele. Sokan hazug kifogásokkal kisebbítik a dolgot "csak orál volt" meg "kocsiban történt", de a legpofátlanabb a "nem feküdtem le vele" (mert állva történt).


Sokan továbbmennek és durva következményekkel is jár a félrelépésük. Nagyon sok gyerek születik ilyen "kapcsolatok" gyümölcséből. Ez helytelen!


Tegyünk ez ellen, hogy végre ismét szép párkapcsolatok legyenk, tisztességben, szeretetben!



2016. máj. 28. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
78%

ma 20:05

Ennyi erővel a poligámia meg még elavultabb, mert az ősember is művelte már. A monogámia már a keresztény vallás kialakulása előtt is kialakult már, már azelőtt, hogy a 10 parancsolatra felvésték volna, hogy ne kívánd a felebarátod nőjét. Valamikor akkor, amikor az emberiség átlag IQ-ja meghaladta a 80-at, te meg valahova az állati ösztönök szintjére próbálnád visszatolni az emberiséget. De még pár állat is hűségesebb és értelmesebb mint te, mert 1 pár mellett kitart.

Ha szeretsz valakit, nincs rá szükséged, hogy mással is lefeküdj, ergo nem okozol ezzel örömet a másiknak.

Egy másik embert nem bántasz, ha szereted, például nem ütöd meg. De ha lelkileg bántod (megcsalod), akkor az ugyanannyira rosszul eshet neki, sőt..

Ha már mással akarsz lefeküdni, nem szereted, szakítani kell, nem megcsalni a másikat.

A nemi betegségek sem véletlen alakultak ki.

2016. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 omba ***** válasza:

Egy másik kérdésednél már kilátásba helyeztek neked két nagy frászt...

hogyan maradhat valaki ilyen kevés ésszel a Föld felszínén?


"Ahogy észreeveszem a megcsalások kritikus szintet értek el. " - aha. Hol veszed észre? Számolod, hogyan?


"visszavezetni a megcsalásért büntetést/kínzást?" - honnan visszavezetni? Volt ilyen tényállás valaha? Ilyen büntetéssel?


18+ kategória, hess innen!

2016. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 pörölycápa ***** válasza:
100%

Ezek a bűntetések nagyon durvák, ezekkel nem értek egyet, meg az igazságszolgáltalásnak egyébként sem lenne arra kapacitása, hogy ilyen pitiáner magánügyekkel foglalkozzon. 28-assal értek egyet, hogy a kultúrát kéne alakítani, hogy az emberek értéknek tekintsék a hűséget, és ne az legyen a menő, hogy mindenki össze-vissza kefél, mert megteheti. Nem értem hogy kerülhetnek adásba (pláne kvázi főműsoridőbe) ilyen szennyműsokrok, mint a korábban említett Éjjel-Nappal Budapest. Ugyan nem igazán nézek TV-t, de az a 10 perc amit egyszer láttam abból a műsorból teljesen kétségbe ejtett, hogy milyen értékeket tanul a mai fiatalság a TV-ből. Na, ha az ilyen műsorok helyett a fiatalok például azt látnák, hogy mennyire egy aljas dolog a megcsalás, máris kevésbé számítana menőnek.


Másrészt meg a megcsalt feleknek is kéne némi önbecsülést növeszteniük, és otthagyni a franca a párjukat, ha az megcsalja őket. Nem elfogadni olyan kifogásokat, hogy jajj véletlen volt, részeg voltam, soha többé nem fog előfordulni. Ismerek néhány pár, ahol az egyik fél már évek óta panaszkodik, hogy a párja állandóan csalja, de mégsem hagyja ott a párját. Ezek után mi tartsa vissza a hűtlen partnert (ha már gerincet nem sikerült az élete során növesztenie) attól, hogy csalja a párját, hiszen úgysem lesz semmi következménye? Ha valaki hűtlen, ott kell hagyni a francba, és majd megtanulja, hogy igenis van vesztenivalója a megcsalással, nem holni ártatlan szórakozás.

2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 pörölycápa ***** válasza:
82%
Ja és az 5-ösre meg annyit, hogy egyrészt az oké, hogy szeretem a párom és azt akarom hogy jó legyen neki, ezért ha ő úgy dönt, hogy mással boldogabb mint velem, akkor menjen a másik félhez. Viszont annyi gerincet elvárok tőle, hogy mondja el, és szakítson, ha mással akar lenni, ne pedig a hátam mögött megcsaljon. Másrészt meg egy jó kapcsolatban nyílván a páron is szeret, és ő azt akarja hogy nekem legyen jó, szóval nem fog olyasmit tenni, amivel fájdalmat okoz nekem. Ha viszont a másik fél önző módon csak a saját örökét keresi azzal hogy engem megcsal, akkor ő egy önző paraszt, és nem szeret engem, szóval nincs is értelme a kapcsolatnak.
2016. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
90%

Abban igaza van a kérdezőnek, hogy irgalmatlan nagy erkölcsi torzulás ment végbe a világon az elmúlt két-három évtizedben. Eltűnt az érzelmi biztonság a legtöbb kapcsolatból, így meg nem lehet jövőt tervezni. A szexualitás fontos és jó dolog két egymást szerető ember között, de amikor csak ez az egyik fél prioritása egy kapcsolatban, ott már nagyon nagy baj van. Olvastam egy cikket még régebben, hogy törölte magát minden közösségi oldalról, de még így is állandóan kapott üzenteket naponta ezektől az oldalaktól, hogy X, Y, Z, éppen hozzád hasonló férfit keresek a közelében. Summázta, hogy ezek az oldalak arra buzdítják, hogy megcsalja a feleségét, mosták az agyát, hogy nincs abban semmi rossz, hiszen mindenki ezt csinálja. Az egyik hozzászóló írta, hogy ha az egyik fél nem engedi, hogy mással keféljen, akkor nem is szereti őt valójában. Nőként mondom, hogy ezzel semmi baj, menjen, de akkor beszéljük meg, hogy ő nyitott kapcsolatot akar, vagy belemegyek, vagy nem. De azt ne várja el tőlem, hogy én erről mit sem tudva, mossam a gatyáját, amit aztán elegánsan letol egy másik szukánál. Mert ez az én kihasználásom lenne, ahhoz pedig joga nincs. Még akkor sem, ha ötven éve élünk együtt. és ha ötven éve tartó kapcsolatban mégis félremegy, megalázza a feleségét, nehogy már feleség legyen a szemét, mert ezt világgá kürtöli. Tényleg, ezzel megalázza a szemét társát? És az ő megaláztatása hol marad ilyenkor? Nyelje le, tűrje el, az nem is létezik? Én sem ismerkedem már férfiakkal, elrémiszt a gátlástalanságuk és a gerinctelenségük. Embert szeretnék magam mellé, férfit, nem egy kutyát, aki minden tüzelő szukára ráveti magát pár percre aztán meg szalad tovább. A monogámia a családot védte, a nőt, a férfit és gyerekeket. A monogámia érzelmi stabilitás a családban, hogy a gyerek ne azt lássa, hogy egyik nap van apukám, másnap meg egy vadidegennel hentereg az anyja. A Biblia, amikor azt mondja, hogy ne paráználkodj, nem azt mondja, hogy ne szexelj, hanem azt, hogy csináld azt a saját feleségeddel.

Puzsér nem érti, hogy a nők miért nem tudják a félrekefélést a férfi részéről úgy felfogni, mint egy szarást.Talán azért nem, mert senki sem szeret budi lenni. Sem nő, sem férfi. Az érzelmekkel meg nem játszunk, mert az nem játékszer. ha valaki nem elég jó neked, akkor legyen annyi vér a pucádban odaállni elé, a szemébe nézni és azt mondani, hogy ez neked nem jó ezért meg azért. A bizalmat nem csak el kell várni, hanem úgy is kell viselkednünk, hogy bizalomra méltóak legyünk.

2016. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
58%

Nem kellő motiváló erő.

Gyilkosságért, lopásért, sikkasztásért is hivatalosan komoly büntetések járnak. Aztán ki így, ki úgy jár.


Azt kellene inkább a társadalomban elültetni, h megcsalni a másikat parasztság és nem érző emberi lényhez méltó. Ennél többet szerintem tenni nem lehet.

2016. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
11%

Hála istennek, hogy csak oly kevesen osztják a véleményedet kedves kérdező.

Bűn? Helytelen? Erkölcs? Normák? Már megint ezek, amikkel kitörölheti az ember...

Szégyenfal? Atya úr isten. Ez aztán a civilizált hozzáállás.

Mind a megcsalt, mind a csalfa fél ugyan annyira hibás. Nem véletlen történik a kikacsintás.

Nem akarom szaporítani hosszasan a szót, de amíg az ember nem oda székel, ahol eszik, illetve nem tart párhuzamosan szeretőt, csak kifejezetten alkalmi viszonyokat ápol addig szerintem "rendben van". No azért akadnak esetek, amikor valóban gerinctelen de az esetek többségében nem az. El lehet törni érte ujjakat, behorpasztani orrokat, kiszedni vállakat, (...) de aztán érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért is történt ez a galádság szegény, nem ártatlan személyünkkel.

Büdös bigott!

2016. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, alkalmai vagy tartós, mindkét esetben odaszarsz, ahonnan eszel. háríthatsz és kenhetsz bármit a párodra, de azért pofával születtél te is, van szád, kitudod nyitni éppen annyira, amennyire a szemeddel kacsingatni tudsz. Ja, hogy pcsöt adott neked ... természet, de gerincet meg nem, amiatt meg már ne a hűséges párod szívjon.
2016. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
Regen a megcsalas helyett megmergeztek a ferjeiket az asszonyok. Kerdezo, ennek jobban orulnel? :D
2016. máj. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
el tudom képzelni, hogy a kérdező ilyen őrült pszichopata, és a jövőben emberek csonkításában leli majd örömét. jó kis sorozatgyilkos lesz belőle... :D
2016. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!