Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1-2 késő estig tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1-2 késő estig tartó kocsmázás belefér egy kapcsolatban a férfinak, úgy hogy együtt élünk de így is keveset vagyunk együtt munka miatt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 21:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez az utóbbi nem is egy rossz ötlet... Persze lehet, hogy szabadabbnak érzi magát máshol, esetleg jön a helyek hangulatával (heti 1-2 alkalomra engem így se győzne meg...), de ami az alapokat illeti (barátok és ital), szava sem lehet, teljesen jó lehet így. Főleg, ha van valami megfelelő méretű s hangulatú helyiség e célra. Nálunk pl. van terasz.
2016. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Bele! Nem szabad beskatujazni a masikat. Persze te is elmehetsz barátnőiddel stb..
2016. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem hetente kétszer este háromnegyed tizenegykor jön haza, mert dartsklubba jár munka után. Ilyenkor egy-egy sört megiszik, de nem viszi túlzásba.

Én elmegyek fitness klubba, vagy meglátogatom a húgom, esetleg nézem a kedvenc szappanoperám. Ennyi jár neki, hogy foglalkozzon a hobbijával.

2016. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hobbinak lehet nevezni az ivást? :D

Persze belefér 1 hónapban 1-szer...de ez kicsit sűrűbb.

Te meg ha tudsz szervezz be magadnak ilyenkor egy barátnős napot vagy bulizz ;)

Nálunk is ilyen probléma van de nem kocsma hanem elmegy a haverjához, iszik...ott is alszik, amitől általában kiborulok mert én itthon vagyok a babánkal és senkihez nem tudok elmenni.

Mondjuk ő csak havi 1 alkalommal, de nekem ennyi sem fér bele így babával...

2016. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

Persze, hogy belefér!

Igaz, azzal a feltétellel, hogy te is csinálhatod ugyanezt, természetesen ellenőrzés nélkül.

Ha viszont így tesztek, akkor az nem párkapcsolat, együtt élés, hanem össze-összejövés egy kis digi-dugira, aztán mindkettő a maga útján.

2016. máj. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát elég szar lehet neked, Dubitus, ha szerinted egy párkapcsolat arról szól, hogy folyamatosan egymáson kell lógni. Nem tévesztetted össze a sziámi ikrekkel?
2016. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezzel a heti 1-2 alkalommal csak az a baj, hogy kevesebb nem lesz, csak több. Ez bőven elég egy komoly függőség kialakulásához, és az a legnagyobb baj, nem az esti elmaradozás. Egyértelmű, hogy nem kell bezárni, nem kell eltiltani a haveroktól, de egy idő után majd otthon sem telhet el nap alkohol nélkül, aztán otthon is egyre több kell belőle, aztán 10 év múlva arra eszmélsz, hogy egy igénytelen alkesszal élsz együtt, akitől néha egy-egy pofont is kapsz majd.


(Én is dartsoztam pár évig a haverokkal, de nekem Fanta vadmálnával is ment ;) )

2016. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válás előtt két évvel én is így, aztán szaporodtak a dolgok, amiket "át kellett beszélni" :D

Milyen jó duma... mégis miféle sok dolgot kell átbeszélni? Megtámadjuk-e Kínát, vagy mit?


kezdesz háttérbe szorulni az életében, ez van.

2016. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 L1lla ***** válasza:

Az ismerős pároknál sok helyen van heti egy nap, amikor külön programot csinálnak, többnyire a fiúk fociznak, és aztán kocsma. De aztán a lányok is csináltak közös mozizós estét. Ez azokban a kapcsolatokban szerintem természetes és jó, ahol kisgyerekek vannak, akiket nem lehet egyedül hagyni. Ha még nincsenek gyerekek, vagy már nagyok, akkor együtt is el lehet járni barátokkal találkozni - legjobb, ha valami más programmal összekötve, ne mindig csak a kocsmázás. Ha nem csak a vedelésről szól, hanem valódi beszélgetésről, akkor miért kellene a lányokat kizárni? A heti két vedelés lerészegedésig amúgy is sok - ahogy feljebb írta valaki, ez csak több lesz az évek során, és már kész is az alkoholista.

Persze nem kell mindig mindenhová együtt menni, ne értsetek félre, az fullasztó lehet - a férfinak mindenképpen, de biztosan sok nőnek is. Legyenek külön programok is. Ha a másik azokra féltékeny, akkor ő elégedetlen az életével, neki hiányzik valami, azon kell segíteni valahogy...

Szóval heti 1-2 külön program nekem beleférne, ha az nem lerészegedés, és ha ez kölcsönös, tehát nekem is van mit csinálnom azalatt, valamint a maradék estéken - együtt -jól szórakozunk :)

2017. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!