Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mond a női párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mond a női párom egy szót sem a munkájáról mikor haza jön?

Figyelt kérdés
8 hónapja ment gyárba dolgozni(amit én nem akartam) férfiak és nők között dolgozik és mikor megjön a melóból egy szót sem mond a munkájáról a napjáról hogyan telt Miért nem beszél róla bekapcsolja a tv ét és azt lesi
2016. máj. 31. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Tele van a töke mikorra végez. Amúgy kérdezed is vagy csak nem mesél magától?
2016. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkedtem így amikor xar volt aznap a meló, jól esett volna megbeszélnem valakivel, de az akkori barátom (mára már exem) állandóan okoskodni kezdett, hogy mit szúrtam el, miért nem figyeltem jobban, gyakorlatilag számonkérést kaptam meghallgatás helyett. Utána egy büdös szót nem mondtam neki a munkámról, megbeszéltem mással.
2016. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész nap a sz@r munkájával kell foglalkozni.. erre amint hazaért folytatnia kellene a beszámolót neked? Te komolyan gondolod.


Örül, hogy végre vége a napnak, és pihenhet.

2016. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fárasztó napom volt, én sem szeretek róla beszélni, ha hazamegyek, egész nap azzal foglalkozok, utána csak ki akarok kapcsolni és kész. Arra viszont vigyázz, hogy ne laposodjon el a kapcsolat!
2016. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De Ő nem csak akkor nem mond semmit amikor rossz napja volt semmikor sem ha jó napja volt akkor sem egyébként szeret ott dolgozni
2016. máj. 31. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyárban dolgozik gondolom mindennap ugyanazt csinálja, mit lehet szerinted erről újat mondani nap mint nap?

Megsúgom semmit.

Egyébként meg nem mindenki szeret a munkájáról beszélni. Meg amit már írtak, azért megy haza az ember mert szeretne pihenni nem a munkájára gondolni.

Inkább a tv elől robbantsd ki, menjetek sétálni, túrázni, stb.

2016. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne mondani bármit is? Én sem szoktam beszámolni arról hogy éppen 2000 csövet gyártottam le aznap... mit is lehetne erről mondani? "hé ma a citromsárga csövet kaptam, de jó nekem a szemem azóta is káprázik", kb ennyit tudnék mesélni. Egy gyárban semmi nem történik amiről érdemes lenne beszélni.
2016. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!