Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha idegesít a párom humora?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy voltatok-e már hasonló helyzetben, de nagyon idrgesít a párom humora. Rgyrészt azért mert nagyon sok nem a sajátja, másrészt meg amikor egy nagyon sz*r poént mond (mondjuk egy szóviccet) akkor kompenzálás képpen nagyon idrgesítően kezd el nevetni. Nem mondom, van amikor mond vicces dolgokat, de a poénjai nagy része idegesítő, es néha felháborító. Nem akarom azt mondani neki, hogy ne mondjon többé ilyen poénokat, mert akkor nem lenne önmaga, de kell valami amivel lenyugtatom magam, amikor felidegesít. Szerintetek? 21\L

2016. jún. 1. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy ne idegesítsen, hanem oda.
2016. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy Snikerst.
2016. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha felfogod, hogy a legtöbb poént már valaki kitalálta, illetve születhet ugyanazon poén egymástól függetlenül. Néha idegesítő, de biza ez van.
2016. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lol
2016. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide, hogy volt-e már hasonló helyzetben a tok?
2016. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet, hogy csak szarkasztikus? Én szoktam pl. ilyet csinálni (a hülye nevetést vagy hasonlót), ezzel is jelezve, hogy viccből mondtam, nem gondolom komolyan. Az a baj, hogy az emberek annyira sötétek, hogy legtöbbször még így se értik, és teljesen hülyének néznek, mert azt hiszik komolyan mondom. Szóval nem lehet, hogy nála is valami hasonló van?
2016. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszika megy az erdőben, egyszer csak találkozik a bálnával, megszólal:

-Te bálna, neked nem az óceánban kellene lenned?

-De.

2016. jún. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
nem értem akkor miért vagy vele,én messziről kerülöm az ilyen idegesítő humorú embereket,vagy tanál csak akkor kezdte el mi után már fél éve együtt vagytok?
2016. jún. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen. Egy kapcsolatban 2 ember eleinte minden mozzanatát imádja amásiknak, utána valahogy ez az imádás átmegy idegesítésbe.


A pasid véletlen nem egy Szelec?


Ha szereted, akkor elfogod neki ezt viselni, de ha tényleg nagyon idegesít, akkor később is fog, lehet mással, más rigolyával, de fog...

2016. jún. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a tipust, akik allandoan ezer eves szovicceket ismetelgetnek, aztan rohognek rajta, pedig meg a hulye is ismeri es unja mar ezeket a vicceket. En sem birom az ilyet, meg kollegaban sem..miota vagytok egyutt?
2016. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!