Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért kellene elfogadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért kellene elfogadóbbnak lenni, ha nő akar hármas szexet, mintha férfi?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve az egyik női munkatársam szakított az akkori pasijával, mert az azzal állt elő, hogy vegyenek be egy másik nőt is a szexbe. Miután pedig nemleges választ kapott a kolléganőmtől azzal kezdte el zsarolni, hogy "ha igazán szereti akkori engedi", "ha jófej barátnő, akkor eltűri", stb. A nő nem engedte és kidobta a tagot. Ezt a munkahelyen mindenki - férfiak és nők egyaránt - helyeselte, mindnyájan egyetértettünk abban, hogy a pasi önző és érzéketlen és nem volt semmi joga erre kényszeríteni a kolléganőnket.

A múlt héten az egyik férfi munkatársam szakított ugyanilyen okból, az (ex)barátnője azt akarta, hogy vegyenek be egy másik férfit. Viszont most nem volt olyan egységes kiállás mellette, mint másfél évvel ezelőtt a kolléganő eseténél. Néhány nő - akik másfél éve még kígyót-békát kiáltottak a korábban emlegetett expasira - elkezdték kétségbe vonni a munkatárs döntésének helyességét, azt mondták, hogy "elhamarkodta a döntést", meg "ki lehetett volna próbálni és csak utána eldönteni, hogy mi legyen", "egyszer talán meg lehetett volna engedni a nőnek", "egyszer kibírhatta volna a nő boldogsága érdekében" és ilyenek. Erre én és még néhányan (köztük nők is, beleértve a másfél éve érintettet is) felemlegettük a másfél évvel ezelőtti esetet és kérdőre vontuk őket, hogy most mégis miért tanácsolnak mást. Amire ezek a "hölgyek" elkezdte semmitmondó kitérő válaszokat adni, mint "hát ez most kicsit más eset" meg "a női lélek nagyon bonyolult, míg a férfiak lelke olyan, mint a faék", "a férfiaknak többet illik elviselni, mint a nőknek" meg "a férfiaknak lovagiasnak kell lenni", a kedvencem pedig: "ellentétben a férfiakkal azok a nők akik ilyet akarnak nem biztos, hogy önzőek vagy érzéketlenek a párjukkal szemben".

Mégis miért ne lenne ugyanakkora érzéketlenség meg önzőség ilyet elvárni ha történetesen nő az, aki elvárja? Ha a nők elvárhatják, hogy a pasijuk más nővel ne szexeljen, akkor a férfiak miért ne várhatnák el, hogy a nőjük más pasival ne szexeljen?



2016. jún. 1. 19:11
1 2 3
 11/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Gondolom a jelenség hátterében pszichikai, és anatómiai okok állhatnak...Ugyanis VALÓBAN nem egészen ugyanaz a két felállás...Amennyiben a férfi kefél "egyszerre" két nővel, az valójában nem "egyszerre" való kefélést jelent, hanem KÜLÖN-KÜLÖN foglalkozik felváltva a két hölgyeménnyel...Tehát a nője mellett MEGIZÉL EGY MÁSIK HÖLGYET IS, konkrétan...Viszont egy nő esetében a "dupla felállás" az azt szokta jelenteni hogy TÉNYLEG egyszerre izéli a két pali a nőt, azaz VALÓBAN közös, és egyetlen aktust folytatnak mindketten...Csak az egyik a nő elülső nyílását veszi igénybe, míg a másik ürge meg a hátsóját...Éppen ezért pl. én magam is más szemmel nézem a két pali/egy nő felállást, mint mondjuk a két nő/egy pali szitut...És azért az előbbi esetet jóval "normálisabbnak" szoktam megítélni, mint a fordítottját...Ugyanis amíg az első eset A MINNÉL INTENZÍVEBB ÉLVEZETRÖL szokott CSAK szólni, addig a másik eset már KONKRÉTAN EGY MÁSIK NŐRÖL is...
2016. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm Titusz. Akkora marhaságot írtál, hogy inkább visszamentem tanulni!
2016. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

"szokott CSAK szólni, addig a másik eset már KONKRÉTAN EGY MÁSIK NŐRÖL is..."


Persze, fordítva meg egy másik kanról, de ahhoz már kevés az eszed, hogy felfogd. :D

2016. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
#11: Te egyedül vagy ennyire hülye vagy valaki fogja a kezed?
2016. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt pusztán az időrend volt a döntő tényező. Az első esetben még mindenki karótnyelt erkölcscsőszként szavazott, mostanra azonban egyre több hasonló dologról hallottak. Sőt, titokban nekik is meglódult a fantáziájuk, és már nem tartják annyira ördögtől valónak a hármas felállást.
2016. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

De mi a szarért kell a munkahelyen kibeszélni ezt mindenki előtt? Jobb témátok nincs, mint szexuális perverziókról beszélni az egész iroda előtt?

Nekem egyik sem fér bele, egyébként. Ha szeretek valakit, akkor vele akarok lenni. Ha csak futó kaland, akkor csakis a két nő egy pasi felállást fogadnám el.

24/l

2016. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*Egy komoly kapcsolatban egyik sem fér bele.
2016. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
#17: Belefér, hidd el.
2016. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez javítás volt, úgy értettem egy komoly kapcsolatban nekem egyik sem...
2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igazából 2 féle ember van. A hülye meg a nem hülye.

És a világon minden dologról ez a két típus alkot véleményt, aminek láthatjuk a következményeit.


Nőként mondom, hogy szerintem teljesen ugyanaz a kettő. Én szeretnék egy hármast pasival kipróbálni, a párom meg nővel sem. Nyilván értelmes ember akinek számít a kapcsolata elfogadja és tovább lép a témán.

Ha valakinek ez fontosabb mint a kapcsolat az vagy félrelép vagy szakít.

2016. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!