Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nők miért vagytok reggelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők miért vagytok reggelente ilyenek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szinte minden áldott reggel (Kivéve mikor nincs suli) csapkolódik, kiabál, üvölt, veszekszik, és minden tettembe beleköt. Pl.: Hogy mosom a fogam, hogy csinálom azt a reggelit, miért nem ezt, miért nem azt csinálom... És ezekkel rohadtul meg tud bántani, de mikor felhozom, azt mondja hogy nem emlékszik, nem tudja hogy miről beszélek. A nap további részében tök normális, csak reggelente ilyen, és suli előtt mindig haragban válunk el. Ő 18 én 19

2016. jún. 2. 07:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem mind ilyen ám.. te egy sárkánypalántát fogtál ki. Ha most 18évesen ezt műveli gondold el ,miféle vadállat öregasszony lesz majd belőle.....
2016. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Jajj.
2016. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon bús komor voltam reggelente, amíg suliba jártam.
2016. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok ilyen, és nem hallottam még egyik lány ismerősömről sem, hogy ilyen lenne reggelente. Persze van olyan típus, akihez reggel nem érdemes hozzászólni, amíg nem ébred fel rendesen. Lehet, hogy neked is inkább békén kéne akkor hagynod a barátnődet, és lenyugszik.
2016. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én asszonykám sem ilyen, mi szexel indítjuk a reggelt utána nagy nyugi van, ő alszik tovább én meg megyek dolgozni.
2016. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs arra hajnalok hajnalán energiám, hogy kiabáljak, meg csapkodjak, pláne nem veszekedni. Örülök, hogy ki tudok kelni az ágyból, lemászok a földszintre megmosakszom és elkészítem a pasimnak a reggeli protein italát. Aztán az már kész győzelem, ha felbukás nélkül kimászok a kocsiig. Onnan már oké, mert ha vezetek, akkor odafigyelek, ez elemi ösztön nálam. :D

El nem bírnám viselni, ha ilyen emberrel lennék összezárva. Inkább fel se kelljen, de nekem ne kiabáljon, mint a fába szorult féreg. :D

2016. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Ne altalanosits, csak a te baratnod ilyen. Mi reggel osszebujunk, viccelodunk, egyutt megkavezunk aztan ha hetvege van es nem kell menni munkaba meg suliba akkor johet a szex

21/L

2016. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Hát érdekes egy nőnemű lénytsikerült kifogj (vagy inkább házisárkányt), persze bevallom, ha fáradtan kelek, reggel velem sem érdemes mélyfilozófiai kérdéseket feltenni, amíg meg nem ittam a kávém, de eszembe sem jutna csapkodni és kiabálni, legfeljebb értetlenül bambulok ki a fejemből hogy még nem jött rá a párom hogy a kávém elfogyasztásáig semmilyen agyi tevékenységre nem vagyok alkalmas
2016. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

honnan jött az ötlet, hogy azért ilyen, mert nő?


amúgy meg ha megoldást szeretnél, akkor ne később hozd fel. ne rágódj rajta. nagy levegő, és azonnal próbáld meg helyrehozni, megbeszélni, vagy legalább kifejezni magad. a gyűjtögetés nagyon nem jó. csináltam, és elég nagy gondok lettek belőle.

2016. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 ceruzabácsi ***** válasza:
Csettincsél le neki egy làngost,attól majd felveszi a fordulatot...
2016. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!