Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nők miért vagytok reggelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők miért vagytok reggelente ilyenek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szinte minden áldott reggel (Kivéve mikor nincs suli) csapkolódik, kiabál, üvölt, veszekszik, és minden tettembe beleköt. Pl.: Hogy mosom a fogam, hogy csinálom azt a reggelit, miért nem ezt, miért nem azt csinálom... És ezekkel rohadtul meg tud bántani, de mikor felhozom, azt mondja hogy nem emlékszik, nem tudja hogy miről beszélek. A nap további részében tök normális, csak reggelente ilyen, és suli előtt mindig haragban válunk el. Ő 18 én 19

2016. jún. 2. 07:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "mi nők", ez a barátnőd, és nem tudom, mi baja van. Lehet, hogy haragszik a világra, amiért fel kellett kelnie.


Én csak zombi vagyok ébredés után, a párommal kb nem szólunk egymáshoz pár szót leszámítva még egy fél óráig minimum, amíg mindketten rendesen fel nem ébredtük úgy igazán. De csak csendben elvegetálunk egymás mellett (mint pl most), nem veszekszünk meg csapkodunk, ahhoz nekem nincs erőm, és szerintem a kedvesemnek sincs :D


Akkor, ott helyben kérdezd meg egyszer, hogy mégis, mi a fene baja van.

2016. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Suli miatt feszkos.Beszeljetek rola h ezzel elcseszi a te reggeledet is.Aludjon tobbet v ne egy idoben keljetek de legjobb lenne ha raebredne h o az okozoja a xar reggeleknek es dolgozzon rajta.Meg lehet ezt beszelni.Mi pl zenevel inditjuk a reggelt es a gyerekek is vidamabban ebrednek pedig faradtak es nyugosek.
2016. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden nő ilyen, nem a nők ilyenek, a te barátnőd ilyen. Te ismered, neked kellene tudni, miért ilyen.
2016. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nem ilyen. Én pl tuti nem.
2016. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Barátnődnek vegyél Xanaxot.
2016. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az en kedvesem ma es tegnap reggel is extra cuki volt :) meg a legtobbszor az, nalunk inkabb en morgok, pedig nekem se kene...
2016. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen.

Mondjuk én sírva keltem minden nap, mikor délelőttös műszakba mentem, és reggel 4-kor szólt az ébresztő :D de sose bunkóztam a párommal. Most attól hogy te épp ilyet fogtál ki, a többi nő nem fog tudni válaszolni a kérdésedre.

2016. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ez meg mehetett volna a tini kategoriaba is nyugodtan ;)
2016. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a pasim volt ilyen.

Hamar bele is untam...


Akkor is fáradt volt, ha épp 12 órát aludt, és fel kellett kelni, pláne ha fel kellett keltenem, onnantól nem lehetett kibírni a következő pár órában.

2016. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
😂
2016. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!