Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátommal 3 év után már kezdem unalmasnak érezni a kapcsolatunkat. Gondolom ez nem éppen igy kellene hogy legyen. Sehova nem mozdulunk ki mert általában 6ig dolgozik, utána már mindenre fáradt...és nekem az otthon ülősdi már nagyon nincs kedvemre. Viszont szeretem és nem akarnám elveszíteni de azt is tudom hogy ez igy nem mehet sokáig. Mindennap együtt vagyunk és már az is unalmas. 21L
2016. jún. 2. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
szakits,én se birnék igy élni,fiatalon.
2016. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs az indiszkrét kérdésért, de mi lenne, ha találnál magadnak te is elfoglaltságot, ami mondjuk este 6-ig tart?

Pár javaslat: gyöngyfűzés, puzzle,...munka?

2016. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, általában tanulok. De nem a nélküle töltött idő unalmas, hanem a vele töltött.
2016. jún. 2. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindkét fél igényei maximálisan kielégülnek. Ha neked igényed van a kimozdulásra, mindig hiányérzeted lesz, ha nem mozdultok ki. Persze fontos a kompromisszum, nem kell ÁLLANDÓAN kimozdulni, elég mondjuk hétvégén, viszont általában azok igénylik a kimozdulást, akiknek a "szeretetnyelve" a minőségi idő, és ezt otthon, a négy fal között is meg lehet valósítani, ha mondjuk beszélgettek, egymásra figyelve töltötök időt együtt (feltételezem, hogy ez is hiányzik).

Meg kell próbálni összecsiszolódni, jelezd az igényeid, kezdeményezz, de ha ő ebben nem partner, mert nagyon eltér az igényszintetek, vagy a te igényeid nem érdeklik, nem törekszik arra, hogy jól érezd magad a kapcsolatban, akkor nem érdemes beleragadni.

2016. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom hogy mindenki az igazságot irja, és hogy szakítanom kellene, de nem vagyok rá képes, és ezen dolgoznom kell hogy odatudjak állni elébe és megmondani.
2016. jún. 2. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de én első körben inkább a megbeszélést, megoldáskeresést javasoltam, és a szakítást csak akkor, ha ez nem vezet eredményre.
2016. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem én. Köszi!
2016. jún. 2. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, erre nincs megoldás.


100-ból 95 párkapcsolat kb 3-4 év után ellaposodik akkor, ha közben nem jön gyerek.

Még fiatal vagy. Sci-fi lenne, ha a mostani barátoddal élnéd le az egész életedet.

2016. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!