Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, annyira rohadtul nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, annyira rohadtul nehéz őszintének lenni?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már, hogy folyton el kell hallgatni valamit, hogy én mindig el mondom, hogy ezzel vagy azzal a pasival jóba vagyok, és erről meg arról dumáltunk, ugye nem baj?? a kapcsolataimban meg mindig az ment hogy ha egyszer szólni mertem hogy zavar egy csaj, akkor "jól van szivem nem beszélek vele többet." Aztán mehetett a csaj titkos facebookra. És hogy én próbáltam volna tenni a jövőnkért, túlóráztam megtettem mindent, ők meg unalomból elkezdtek mindenféle csajjal dumálni, és úgy állították be mintha annyira nagyon szar lenne nekik, pedig aztán befogadtuk eddig mindig páromat, mert anyával egy elég nagy házba lakunk. Persze azért nem szeretnék örökre itt maradni, ezért dolgozok annyit. Én megteszek mindent, miért nem lehet velem őszintének lenni??
2016. jún. 9. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Hisztidélutánt tartanak ma a nők?
2016. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj már... Kérdezd a pasidat erről, vagy a dugópartnered!

Én 99 százalékos őszinteségi indexszel élek. Szóval vehetném sértésnek is az irományod

2016. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Blade Bone ***** válasza:
Nem nehéz, :D de miért korlátozod a másikat? Mért kellene engedélyt kérni bármihez is? Én nem hazudnék, de az ilyen nőktől óvaintem saját magam, mert nem jön be, ha az életem irányítani akarja valaki más. :/
2016. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
jajj, Dága! Ha, mindig a te szinteden külsőre 2-vel jobb pasit akarsz, folyton ez lesz. Fogadd el. Oda költözik hozzátok mindig az aktuális pasas? Hidd el egy igazi férfi, vonakodva hosszas unszolást követően költözik a leendő anyóssal egy tető alá!
2016. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
NŐK, ANNYIRA ROHADTUL NEHÉZ TAPINTATOSNAK ÉS SZERÉNYNEK LENNI?
2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert az őszinteséget ti nők nem bírjátok elviselni és kezelni.


Amikor felpróbáltok egy ruhát, ami nektek tetszik és megkérdezitek a barátotokat, hogy "hogy áll ez a ruha?" és ha azt meri mondani, hogy egy rakás sz@r, akkor jön ám a hiszti és a torkának az elharapása... meg el van hordva mindennek szegény szerencsétlen. Pedig ő csak őszinte volt veletek.


Én is le leszek szavazva, mert őszinte vagyok. ez is a bizonyíték ara, hogy nem bírjátok elviselni az őszinteséget.

2016. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 nem! Az igazi férfi soha nem költözik össze az anyósával! Inkább csövezik a híd alatt és füvet legel a mezőn!
2016. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hogy áll ez a ruha?"

Kamu:"jól"

Őszinte:"takarja a sunád, nem tetszik"

Melyiket mondjuk ?

2016. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 aperitif ***** válasza:
Már eleve ott kezdődik a baj, hogy te őszintén elmondod, hogy ezzel, vagy azzal a pasival jóban vagy, és beszélgetsz vele, és ugyan azzal a lendülettel közlöd, hogy ő viszont ne beszélgessen más csajjal, mert az téged zavar. Ebben a helyzetben sajnos te kényszeríted őszintétlenségre a partneredet. Talán hagyni kéne, hogy felnőtt ember létére ő maga dönthesse el, hogy kivel akar beszélgetni.
2016. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vhol olvastam: Az oszinteseg olyan mint a kolteszet es az emberek tobbsege qrvara utalja a kolteszetet.
2016. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!