Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?

Figyelt kérdés
Ha az a fél hozza fel, hogy kötni kéne akinek nincs vagyona az is gáz? Vagy csak ha férfi mondja nőnek. Példa nő:saját kocsi, ház, dolgozik. Férfi:nincs vagyona csak fizetése, meg mondjuk 4 havi fizuja számlán tartalékban. A férfi azt mondja a nőnek hogy figyu rögzítsük már papíron, milyen anyagiakkal vágtunk bele, biztos ami biztos.
2016. jún. 9. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2016. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekelnek a vélemények, mert ha a vagyonos fél hozza fel akkor általában a bizalmatlanság szó előkerül. Én pl kötnék függetlenül attól, hogy vagyonosabb, vagy szegéynyebb vagyok mint a jegyesem. Korrekt dolognak tartom.
2016. jún. 9. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kötnék.
2016. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, melyik fél hozza föl, egyik esetben sem gáz.
2016. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Házassági szerződés nem a házasság előtt szerzett vagyonról szól. Tehát a "mennyivel vágtunk bele" többé kevésbé felesleges papírmunka.
2016. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem kotottem, es egyik hazassagomban sem forgattuk ki egymast:-)
2016. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kötünk, megbízunk egymásban. Szerintem csak így van értelme az egésznek.
2016. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kihagytuk, de hát a váláskor is elég korrekten számoltunk el a dolgokkal.

Tőlem idegen a dolog, de látom, hogy elég gyakori, nyilván hasznos is.

2016. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#5-ös. De akkor aki arra panaszkodik, hogy "kiforgatták", azt hogy tehetik meg vele ? Gondolom, ha megmarad mindenkinek a kezdő vagyona, csak a közös megy felesbe akkor nem mondanák. Azt hittem hozzányúlnak a felek saját vagyonához is.
2016. jún. 10. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!