Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges lett a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges lett a párom, amiért az exem hozott haza, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy céges buli, és ott volt az exem is. Hajnalba lett vége, buszok már nem jártak, egy órát kellett volna várni az éjszakai járatra, és az exem fölajánlotta, hogy akkor haza visz. Hát én meg elfogadtam, mert így legalább nem kellett taxira költenem. És ezen a párom nagyon kiakadt, hogy hogy képzelem ezt, nem igaz, hogy másnál nem volt hely, meg miért nem taxival jöttem, biztos, hogy nem hátsó szándék nélkül akart hazahozni, és ha még egyszer ilyen lesz szakítani fog. Pedig az ég világon semmi nem történt, csak egyszer simogatta meg a combomat, de én rögtön ellöktem a kezét, és mondtam ha még egyszer megpróbálja kiszállok, és többet nem is próbálkozott. Ezt a páromnak is mondtam, és azt mondta persze, biztos végig rajtam volt a keze... És még most is be van sértődve, még szexelni sem akart, csak duzzog egész nap.

Szerintetek jogos, hogy egy ilyen semmiség miatt így kiakadt? Ti is így reagálnátok?


2016. jún. 17. 18:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
6%
Az oldal tele van feminácikkal.Itt megy a rizsa de ha az uruk hazajön akkor csend van.....
2016. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#30! De én már próbáltam mindent, a kedvencét főztem, simogattam, hozzábújtam, de ő rám se figyelt, csak kapcsolgatta azt a hülye tv-t...
2016. jún. 17. 20:57
 33/39 anonim ***** válasza:
33%

:DD ... a kis piszok.... Ok. Kicsit túlzásba viszi a Drága... :)) No pára. Akkor tedd a dolgod fesztelen. Legyél szexi, vidám, diskurálj a barátnókkel akár facén, közben nevetgélj, hangosan kommenteld a buli részleteit, mit írnak róla. De, közben lazán kedveskedj neki, nevesd ki, hisz olyan, mint egy durcás kis gyerek. Édesen cukkold, cirógasd. :)) Beadja a derekát, az tuti!

Huhaa, nem tudom, érted-e.... :) ..... :).

2016. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
35%
Boccs... Telóról nyomom, okos a drága, átírja a szavakat: no para akart lenni ...:)
2016. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Értem én :P
2016. jún. 17. 21:24
 36/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak túlreagálta, de még úgy is viselkedik mint egy óvodás aki durcizik. Szánalmas.
2016. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
92%

1. Engem nem zavarna a dolog.

2. Azt se követelném, hogy váltság munkahelyet

3. Én tudom, hogy szeret engem a kedvesem, én meg őt.

4. Dedós kis pasid, hogyan fog ebből kijönni? Egy darabig még nyomkodhatja a tv-t... de mi lesz egy hét múlva?

(nekem az apám volt ilyen hisztigép... azon röhögtünk egy idő után, hogy befelé menni könnyű a durciba... de kifelé :D)

2016. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Az ilyen hisztizőkből szoktak lenni az érzelmi manipulátorok.
2016. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Bocs, tudom régi téma, de muszáj leírnom.


Akkor nekem már réges rég szakítanom kellett volna a férjemmel. 11 éve vagyunk házasok, és a férjem még most is az exéhez jár fodrászhoz, tehát az exe a fodrásza. :)

Szerintem egy jó kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg, akkor a kutya megette az egészet.

2016. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!