Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges lett a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges lett a párom, amiért az exem hozott haza, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy céges buli, és ott volt az exem is. Hajnalba lett vége, buszok már nem jártak, egy órát kellett volna várni az éjszakai járatra, és az exem fölajánlotta, hogy akkor haza visz. Hát én meg elfogadtam, mert így legalább nem kellett taxira költenem. És ezen a párom nagyon kiakadt, hogy hogy képzelem ezt, nem igaz, hogy másnál nem volt hely, meg miért nem taxival jöttem, biztos, hogy nem hátsó szándék nélkül akart hazahozni, és ha még egyszer ilyen lesz szakítani fog. Pedig az ég világon semmi nem történt, csak egyszer simogatta meg a combomat, de én rögtön ellöktem a kezét, és mondtam ha még egyszer megpróbálja kiszállok, és többet nem is próbálkozott. Ezt a páromnak is mondtam, és azt mondta persze, biztos végig rajtam volt a keze... És még most is be van sértődve, még szexelni sem akart, csak duzzog egész nap.

Szerintetek jogos, hogy egy ilyen semmiség miatt így kiakadt? Ti is így reagálnátok?


2016. jún. 17. 18:21
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Mi fél éve szakítottunk, és én akartam, hogy vége legyen, és már semmit nem akarok tőle!
2016. jún. 17. 18:36
 12/39 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, te meg hagyod magad, hogy fogdosson akárki, s az exed? Hol van a méltóságod és a tartásod? Az olcsó emberek viselkednek így, hogy "elviselik" az ilyesmit és azok, akik nem értékelik a párjukat.
2016. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
"csak egyszer simogatta meg a combomat, de én rögtön ellöktem a kezét, és mondtam ha még egyszer megpróbálja kiszállok" - Szerintem a kérdező NEM HAGYTA...
2016. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
2%
"Nem az exemre kéne mérgesnek lennie.." Nem. Az exednek nincs elszámolnivalója a párod felé, neked viszont van. Ha a párod furikáz és tapiz, ott se annak kellemetlen akit tapiznak.
2016. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
2%
Itt mindenkit lepontoznak, aki nem ücsörög egy autóba az exével, ezzel kellemetlen helyzetekbe hozva magát? Nem az a lényeg, hogy ki fogdos kit. Lehetőséget adtál neki, hogy fogdoshasson, ahelyett hogy arra gondoltál volna, hogy "hm, én sem örülnék, ha a páromat a volt nője hurcibálná, és fogdosná, inkább leülök a seggemre, és várok egy kicsit". És nem érted hogy mi a párod baja. Enyém valószínűleg ott helyben dobott volna ki, nagyon is jogosan, ha meg tudja, hogy én olyan helyzetekbe hozom magam szándékosan, ahol az exem esetleg fogdoshat.
2016. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
29%
kérdező- én nem ülnék be az exem mellé a kocsiba, mert nem akarnám hogy az exem bármit kikövetkeztessen ebből, ilyenkor a férfiaknak jár az agyuk, hogy akkor lehet ebből egy együttlét is. Ez olyasmi mint amikor felmegyek a kollegám lakására buli után, de csak egy kávéra, hááát.. Persze el lehet játszani az ártatlant, de ha nem akarok flörtölgetni, meg gondot magamnak a félreértések miatt akkor szépen hivok egy taxit, vagy megvárom a buszt. Különben ez a szitu gondolj bele, mit váltott ki az exedbe, különösen ha megfogta a combodat, tehát ő arra gondolt hogy lehet ebből bármi és beprobálkozott, tehát ő sem arra gondolt hogy a régi ismeretségre kisegit téged és hazavisz, voltak ott benne más gondolatok is.. ugyhogy igaza van a párodnak.
2016. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem túlreagálta a dolgot a pasid. Exed akart valamit, te meg visszautasítottad, ezen nem kell kiakadni. Csak a párjukban nem bízó, betegesen féltékeny emberek hisztiznek ilyen jelentéktelen dolog miatt.


Én beülhetnék bármelyik exem kocsijába (bár nem fogok, mert nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot, tehát esélytelen hogy összefussunk), a férjem akkor is tudná, hogy nem történik semmi kettőnk között. Ha esetleg próbálkozna is az ex, a férjem bízik bennem, és tudja, hogy nem csalnám meg. Ez a bizalom, ami a párodban nincs meg. Így nincs is túl sok jövője ennek a kapcsolatnak, ha ilyenekért toporzékol mint egy hésztérikus kis pö cs, és érzelmilg zsarol. Legközelebb mi lesz? Ha valami nem tetszik neki akkor is megint szakítással fog fenyegetni, hogy az legyen mindenképp amit ő akar. Szánalmas.

2016. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egy féltékenykedő liba miatt veszítettem el egy jó barátot, akivel csak interneten beszélgettem, chatoldalon, és nem is lett volna köztünk semmi, mert messze éltünk egymástól. A srác papucs volt, mint kiderült, a csaj meg egy hárpia, mert egy nőneműt sem tűrt meg a párja ismeretségi körében a rokonságon kívül... Én akkor döntöttem úgy, hogy soha nem akarok olyan lenni, mint az a kis liba, mert én sem tűrném el, ha a párom így korlátozni akarna.
2016. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

Ennél a kérdésnél majdnem mindenki férfi?? Eszem megáll, még a kérdező a hibás basszus. Inkább nem is kezdek bele...


Nem te vagy a hibás, a barátod egy idióta. Mindig ilyen? Ha nem, akkor beszélgessetek el erről. Ha mindig ilyen, akkot mit keresel mellette?

2016. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
2%
Jogos.Már rég kidobtalak volna.
2016. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!