Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges lett a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges lett a párom, amiért az exem hozott haza, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy céges buli, és ott volt az exem is. Hajnalba lett vége, buszok már nem jártak, egy órát kellett volna várni az éjszakai járatra, és az exem fölajánlotta, hogy akkor haza visz. Hát én meg elfogadtam, mert így legalább nem kellett taxira költenem. És ezen a párom nagyon kiakadt, hogy hogy képzelem ezt, nem igaz, hogy másnál nem volt hely, meg miért nem taxival jöttem, biztos, hogy nem hátsó szándék nélkül akart hazahozni, és ha még egyszer ilyen lesz szakítani fog. Pedig az ég világon semmi nem történt, csak egyszer simogatta meg a combomat, de én rögtön ellöktem a kezét, és mondtam ha még egyszer megpróbálja kiszállok, és többet nem is próbálkozott. Ezt a páromnak is mondtam, és azt mondta persze, biztos végig rajtam volt a keze... És még most is be van sértődve, még szexelni sem akart, csak duzzog egész nap.

Szerintetek jogos, hogy egy ilyen semmiség miatt így kiakadt? Ti is így reagálnátok?


2016. jún. 17. 18:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

akkor a kedves párod miért nem ült kocsiba és vitt haza? ja az már nem megy neki? :D


ostoba, idióta, féltékeny viselkedés az ilyen. van olyan helyzet, hogy akármilyen hülyén is jön ki ez a jobb döntés, a legbiztonságosabb, vagy a legolcsóbb. de megmondhatod neki, hogy legközelebb bemehet érted kocsival, vagy kifizetheti a taxit annak biztos jobban örülne...

2016. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
18%
A kérdés jellegéből, a benne leírt szituból és a kérdező neméből kiindulva, a kérdés férfiaknak van címezve. Ha rosszul esik rossz vagyok, ha az ex száját kenem el rossz vagyok, ha hagyom lúzer/tutyimutyi vagyok. Ez a 3 kategória amiből a kérdező párja választhat, valljuk be, rá nézve egyik sem hízelgő. Csúsztassatok mínuszba, akkor is a férfinek van igaza ,,!,,
2016. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
4%
Vasárnapra kiheveri [már, ha kibírja addig szex nélkül :], fordított esetben te 1 hétig ki lennél akadva. Vajon, mi mást akart volna az ex? Gondolom reggelig filozófálni az élet nagy kérdéseiről...;)
2016. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha céges buli, azért én feltételezem, hogy az ex kolléga, és nem csak úgy ott termett a semmiből. A kérdező pedig leállította az első apróságnál, amiből az ex értett is, és nem folytatta.
2016. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
77%

#22

van 2 másik alternatíva is amit feletted írtam :)


egyébként ha 'hagyja' valaki az nem lúzerség, hanem érett, felnőtt gondolkodás. komolyan mondom, ezért szärok bele az ismerkedésbe, mert a legtöbb férfi ilyen ovis szinten van leragadva, mint ti....

2016. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
24-es, igen kolléga.
2016. jún. 17. 19:41
 27/39 anonim ***** válasza:
Engem rendszeresen az egyik kollégám szokott hazafuvarozni céges buliról, mivel ő is abba az irányba megy haza, amerre én lakom. Aki meg nem tud más kolléga kocsijába becsatlakozni, annak rendel a cég taxit.
2016. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%

Én ezerszer inkább ülnék az exem kocsijába, mint várnék egyedül éjszaka egy órát vagy ülnék be taxiba vadidegen emberhez. Ha a pátom ezen kiakadna, kiröhögném. Ha nem tetszene. Ha ennyire nem bízik bennem, akkor ne legyen velem. Nem lustaságból, hanem a biztonságom érdekében választanám ezt, meg a pénztárcám. Tőlem aztán bármilyen adonisz udvarolhatna, akkor sem cdalnám meg a párom. És jobban örülnék annak is, ha a párom beülne az exe kocsijába éjszaka, minthogy ebben a rohadt városban történjen vele valami. Felnőtt ember vagyok, normális önértékeléssel: akit nem lehet vinni, azt nem lehet, akit lehet, azt meg lehet. Nem azon fog múlni, hogy elfogadok-e egy gesztust.

De még azt is megértem, hogy rosszul esrtt a srácnak, de ez...

2016. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
77%

Az oldal tele van frusztalt ferfiakkal akik keptelenek felcsipni egy not. Ezeknek egy resze alitasa szerint mar ezert szakitott volna :D Itt nem talalsz tamogatokat :)


En inkabb megkerdeztem volna hogy erezted magad es hogy nem e esne jol egy pihenteto maszirozas.

2016. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem a jog kérdése, ez a szerelem. :)

Kislàny, b^sszus, jó nőnek tart a párod, hasonló helyzetben ő tudja, h nem tudná ellenàllni, bizony tapizna :)) mindenki magából indul ki, ilyen egyszerű. Ráadásul félt, vagyis konkrétan féltékeny, pont azért, amit előbb leírtam.

Engeszteld ki szegényt, most nagyon ki lehet akadva...

2016. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!