Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után még mindig nem kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után még mindig nem kért meg, pedig tudja, hogy vágysz rá. Hogy érintene?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy mindig is az volt az álmom, hogy 30 éves korom előtt férjhez menjek, és gyereket is akörül szerettem volna. Namármost, pár hónap múlva töltöm a 30-at... Elegem van a kérdésekből, "mikor lesz már lagzi?", "volt már eljegyzés?", "házasok vagytok amúgy?" De a kedvencem mikor sokszor 30-as házaspárnak néznek minket. Ő meg mindig poénnal üti el. Oké, nagyszabású lagzira lehet nem futná. Gondolom 100 ezret se szeretne gyűrűre kiadni. De könyörgöm, kompromisszumos megoldás akkor nem jöhet szóba, ha tudja, hogy nekem fontos? Olcsóbb, de szép gyűrű, kis lagzi? Ja, persze, boldognak kéne lennem hiszen azt mondta, ha véletlen terhes lennék, összeházasodnánk. Hurrá. Titeket hogyan érintene ez, hogy úgymond "hiába" vártok? Ráadásul idén már nem is lesz olyan alkalom, amikor esetleg elsüthetné" a dolgot. Volt szülinap, évforduló, nyaralás, minden...
2016. jún. 18. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
17 után sem fog.
2016. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

A karácsony még mindig ott van.


Egyébként ne legyél türelmetlen, majd megkéri a kezed. És mi van, ha pont a 30. szülinapodon fogja megkérni a kezed?


Ne hisztizz már, örülj annak, hogy együtt vagytok boldogságban. Tudja, hogy fontos ez a téma neked, nem sz..rja le, csak még nem érzi úgy, hogy itt az ideje, vagy mit tudom én.


Ne pattogj ezen, mert annál jobban elidegeníted magadtól a témát és a pasidat is.

2016. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is 7 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de én az elején kereken megmondtam, hogy sosem nősülök. Elfogadta, boldogok vagyunk.
2016. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Miért fontos az a papír meg a giccsparádés pénzszórás?

Azon kívül ,hogy a hisztivel és a követelődzés miatt majd elhidegül a kapcsolat és szétmentek? Aztán lehet kapkodni ,belemenni egy azonnal házasodós kapcsolatba összevissza habokba,és visszasírni majd a mostanit ,a válópernél.

Nem akarja ,ne erőltesd. Logikusan ülj le a hátsódra és gondold már végig mire jó egy esküvő? Minek az? Ja mert a szomszéd azt mondta meg az ángyomnénje erőlteti,meg a bolond hollywoodi romkom filmekben az volt ,hogy az mekkora nagy buli?

2016. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

"Tudja, hogy mindig is az volt az álmom, hogy 30 éves korom előtt férjhez menjek..."


valószínűleg gyerekkorod óta arra kondicionáltak téged, h. életed legszebb napja a lagzid lesz... baromság! nem a szerelem a lényeg? ahhoz minek papír?

2016. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj,de szerintem ezután sem fog.Már megtehette volna 1000szer.
2016. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik fennakadnak azon,hogy minek,azoknak mondom,hogy attol,hogy nektek nem szamit,valakinek attol meg igen.:)

Teljesen felesleges ilyen kerdesekhez ezt irni..a kerdezonek fontos es ennyi.

ezen nem az fog valtoztatni,ha huszan fejtik ki,hogy felesleges hulyeseg..


egyebkent ha erre vagynek igen rosszul erintene.

ha ennyi ido utan sem tette meg,hat nem biztos,hogy megfogja.

2016. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
meglehetősen süket az ilyen gondolkodás. ezer oka lehet hogy nem csinál semmit.
2016. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező: neked ez nagyon fontos, viszont a párodnak egyáltalán nem. Valamelyikőtöknek bizony kompromisszumot kell kötnie a másikkal.... Amúgy meg, a gyerek kérdést még meg is értem. De könyörgöm, mitől lesz másabb ha elb.sztok egy rakat pénzt esküvőre???? Azt hiszed, hogy az garancia lesz arra hogy örök életetekre boldogan éljetek rózsaszín mázas ködben amíg meg nem haltok??? Gondolkozzál már egy kicsit..... Mellesleg, te képes lennél fizetni minimum a felét??

Amúgy meg nem mindegy h 30 alatt vagy felett mész férjhez??? Ja, és ha már 7 éve együtt vagytok.... a kommunikációt nem ismeritek?? Meg kéne beszélni. Fingod sincs h a párod erről mit gondol.

2016. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
meglehetősen süket az ilyen gondolkodás. ezer oka lehet hogy nem csinál semmit.
2016. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!