Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után még mindig nem kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után még mindig nem kért meg, pedig tudja, hogy vágysz rá. Hogy érintene?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy mindig is az volt az álmom, hogy 30 éves korom előtt férjhez menjek, és gyereket is akörül szerettem volna. Namármost, pár hónap múlva töltöm a 30-at... Elegem van a kérdésekből, "mikor lesz már lagzi?", "volt már eljegyzés?", "házasok vagytok amúgy?" De a kedvencem mikor sokszor 30-as házaspárnak néznek minket. Ő meg mindig poénnal üti el. Oké, nagyszabású lagzira lehet nem futná. Gondolom 100 ezret se szeretne gyűrűre kiadni. De könyörgöm, kompromisszumos megoldás akkor nem jöhet szóba, ha tudja, hogy nekem fontos? Olcsóbb, de szép gyűrű, kis lagzi? Ja, persze, boldognak kéne lennem hiszen azt mondta, ha véletlen terhes lennék, összeházasodnánk. Hurrá. Titeket hogyan érintene ez, hogy úgymond "hiába" vártok? Ráadásul idén már nem is lesz olyan alkalom, amikor esetleg elsüthetné" a dolgot. Volt szülinap, évforduló, nyaralás, minden...
2016. jún. 18. 16:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele házasságról? Ő is házasságpárti, mint te, vagy ő nem akar nősülni? Azért ez nem mindegy.


Ha az én párom szintén házasságpárti lenne mint én, és 3-4 év utánam nem tudja eldönteni, hogy akkor velem vagy nélkülem, akkor ott bizony nagy gondok lehetnek.

Főleg ha tudja, hogy nekem ez mennyire fontos.

Szerintem konkrétan lekakilja, hogy neked ez fontos, és nem érdekli :S

2016. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen, hét év után?

Megmondom kérlek: engem már nagyon zavarna.


Vagy a házasságtól ódzkodik, vagy a felelősségvállalástól, vagy az életre szóló döntésektől, vagy tőlem, vagy passzpiros.


De ennyi idősen nekem már egyik variáció sem elfogadható.

2016. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
De amúgy beszélgetettek már erről normálisan, vagy csak várod hogy mikor kér meg? Mert ezt meg kéne előtte beszélni is... de úgy normálisan.
2016. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Haragudnék, ha ezt tudta rólam és hitegetett. Ha nem beszéltünk erről, vagy beszéltünk, ő nem akar nősülni, de én azért vártam, hogy megváltozzon, magamra vetnék.
2016. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges ezen vitázni, ha valakinek fontos a házasság akkor fontos! Nekem is az. Ha meg valaki ennyire nyomja ezt a dumát, hogy csak egy kib.szott papír akkor miért nem képes egy kib.szott papírt aláírni a párja kedvért? Annyira uncsi már..... Bár a kérdésben szereplő úriember még erről sem volt képes nyilatkozni ezek szerint, hogy neki fontos e. Engem hat év után kért meg a párom, de 17 voltam mikor összejöttünk tehát nem voltunk elkésve. De ennyi idősen, ennyi év után már teljesen időszerű lenne. Jogos a csalódottságod.
2016. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Rosszul. Én dobnám és keresnék egy olyan embert, aki komolyan veszi azt, ami nekem fontos.
2016. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Mar bocsi de en nem lennek egyutt egy ilyennel.7 ev??? Es sehol semmi?

Es az meg milyen duma ,hogy ha majd teherbe esel akkor elvesz? Arra fogtok visszaemlekezni,hogy csak azert vett el mert teherbe estel. En ha annyira szeretek valakit akkor megszeretnek hazasodni vele..tudnam ,hogy o az a lany/fiu akivel leakarom tolteni eletem hatralevo reszet.

2016. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%

Konkrétan kimondtad neki hogy: "szeretnék 30 előtt házasodni és szülni, nekem ez fontos!" ??

Ő mit gondol a házasságról? Akar?

7 év amúgy nagyon sok idő. Nem várnék ennyit csak úgy, hisz a fél fiatalságod vele ment el, fiatalabb nem leszel! Le kell ülni megbeszélni ha neked fontos ez és ő nem akarja akkor nincs miről beszélni. Együtt éltek? Mióta? Ha egy férfi szeret és veled tervez akkor mielőbb megteszi.

azt mondta, ha véletlen terhes lennék, összeházasodnánk - azért ez sokat elárul, hogy nyomós indok kell hogy elvegyen, ha belehajszolják a felelősségvállalásba, amúgy meg nem nagyon akarhat, mert a gyerek miatt vesz el és azt fogja hajtogatni.

2016. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Igen, korábban már beszéltünk erről. És már évekkel ezelőtt mondtam neki, hogy 30 éves korom előtt szeretnék majd férjhez menni, de gyereket nem akarok majd túl korán, inkább csak 30 körül. Ezzel nem neki célozgattam, hanem a témáról beszélgettünk. Ő is házasságpárti egyébként. Inkább talán nem akarja elkötelezni magát, a felelősségtől fél, amibe viszont egy gyerek pont hogy "belehajszolná". Mondtam is neki, engem magam miatt kérjenek meg, és ne azért mert terhes leszek. Visszakérdezett, hogy akkor én most célozgatok? Szóval igen, 7 év hosszú idő, azért egy gyűrű az ujjamra jól esett volna már. Az esküvőt meg nem kell rákövetkező hónapban megtartani... Ez a véleményem.
2016. jún. 20. 13:56
 20/24 anonim ***** válasza:
A házasságkötésnek nagyon súlyos jogi vonatkozásai vannak, nem lehet, hogy ezektől ódzkodik? Beszélj vele, kérdezd meg, hogy akar-e házasodni, mert te igen. Nem kell támadni, fenyegetni, tudd meg, miért nem kért meg, és aszerint lépj tovább. Ha pedig te mindenképpen házasodni akarsz/olyan tevékenységet, amihez nem mindegy a családjogi státuszod, pl. gyerekvállalás, akkor szabadulj meg tőle, elég sokáig rabolta az idődet.
2016. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!