Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után még mindig nem kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után még mindig nem kért meg, pedig tudja, hogy vágysz rá. Hogy érintene?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy mindig is az volt az álmom, hogy 30 éves korom előtt férjhez menjek, és gyereket is akörül szerettem volna. Namármost, pár hónap múlva töltöm a 30-at... Elegem van a kérdésekből, "mikor lesz már lagzi?", "volt már eljegyzés?", "házasok vagytok amúgy?" De a kedvencem mikor sokszor 30-as házaspárnak néznek minket. Ő meg mindig poénnal üti el. Oké, nagyszabású lagzira lehet nem futná. Gondolom 100 ezret se szeretne gyűrűre kiadni. De könyörgöm, kompromisszumos megoldás akkor nem jöhet szóba, ha tudja, hogy nekem fontos? Olcsóbb, de szép gyűrű, kis lagzi? Ja, persze, boldognak kéne lennem hiszen azt mondta, ha véletlen terhes lennék, összeházasodnánk. Hurrá. Titeket hogyan érintene ez, hogy úgymond "hiába" vártok? Ráadásul idén már nem is lesz olyan alkalom, amikor esetleg elsüthetné" a dolgot. Volt szülinap, évforduló, nyaralás, minden...
2016. jún. 18. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyűrűre gyűjt....

Hogy kinek fontos a házasság, kinek nem, az egy másik kérdés.

Ő (a "párod", "társad" ) tudja, hogy te mit szeretnél - és eszébe se jut, hogy megtegye, amit szeretnél.

2016. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna tudni, hogy mások hogy látnak egy ilyen helyzetet, esetleg részemről jogos-e a csalódottság, hogy már igenis vártam volna. Pont pár hete beszéltünk róla utoljára. Akkor is felhívtam a figyelmét arra, hogy nem, nem akarok csak azért férjhez menni, mert "jön a baba". Fogalma sincs mi ezzel a probléma... Mindenesetre rá fél órára már azt számolta, hányan lennénk a lagzin, mennyiből jönne ki. De ennyi. Gyűrű azóta se. És valószínűleg idén már biztos nem is lesz.
2016. jún. 22. 14:12
 23/24 anonim ***** válasza:

Sztem jogos az igényed... a tiszta beszédre. Én elmondtam, hogy sosem fogom elvenni sem őt, sem mást.

Ez egy tiszta helyzet, hisz ha ez fontosabb a számára, int én, akkor még dönthet másként. Nem tette, így viszont lemondott a házasságról(velem) és tiszta a helyzet.

2016. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az is kitérő csak, hogy a lagzit kezdi számolgatni.... ha jól látom, neked nem a nagy flanc hiányzik, hanem hogy jelentse ki végre, hogy téged és csak téged akar.


Ahhoz meg nem kell sok pénz, amennyi van, az épp elég.

2016. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!