Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unatkozik, de nem tud mellettem mit csinálni, ki éri ezt?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a párommal.

Lassan egy éve vagyunk együtt, és nagyon sokat(az utóbbi egy hónapban minden nap találkoztunk kb.)

Mindig kitaláltunk valamit, közös programok(állatkert, mozi, séta, erdőben való túra, fagyizás, strand, buli, stb.)

Amikor meg otthon ültünk, akkor filmeztünk és kockultunk, vagy társasoztunk.

Namármost ő 2 hete elkezdett dolgozni, minden nap 17-kor végez a melóban(egy városban lakunk, ő ott dolgozik szerencsére).

Tegnap ültünk, és közölte, hogy nincs kedve már velem filmezni. Mondtam, hogy akkor kártyázzunk, ő azt nem akar. Mondom sakkozzunk, ő azt se akar. Mondom kockuljunk, ő azt nem akar mert nem tudok jól játszani. Mondom akkor nézzünk vicces videókat-nem jó. Mondom akkor mit akarsz? Hát hogy ő közös programot. Mondom jó akkor menjünk túrázni. Erre közölte hogy nincs rá időnk mert ő dolgozik(ez most mi?:D)

És hogy neki semmi ötlete, de ha egyedül lenne akkor egyedül menne ide-oda meg egyedül kockulna. Mondom hát akkor tedd azt én meg olvasok-nem az se jó.

De hogy én ne merészeljem azt mondani, hogy ő unatkozik, mert ez nem így van, csak unja ezeket a dolgokat. :D :D :D

Most őszintén. Haza esik 17-kor a melóból(pontosabban 18 fele ér haza), átmegyek hozzá, mégis mit gondol? Sajna nincs más lehetőségünk, kocsink még nincs.

Mondom menjünk este sétáljunk Pesten. Erre ő: AZért hogy megverjenek minket?

Komolyan ez mi? Régen nem volt ilyen problémánk.

Ha mondok egy filemt az se jó, olyat nézünk amilyet ő akar.


2016. jún. 19. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld kicsit hagyni. Ne talizzatok minden nap,legyen egy kis szabad ideje is
2016. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat első mélypontja, amikor sok időt töltötök egymással, és nem tudtok mit kezdeni.

Ilyenkor vagy sikerül kitalálni új dolgokat, új lendületet vinni a kapcsolatba, vagy megkezdődik a végjáték.


Sok tanácsot nem lehet adni, hogy mit csináljatok, mert mindenkinek más jön be, de a legfontosabb, hogy neki is akarnia kell a változást


(ui: az első munkahelyemen az első 2 hónap pokol volt, pedig szellemi munkát végeztem, gyakorlatilag csak aludtam otthon esténként, aztán lassan beleszoktam, ráállt az agyam, hátha nála is csak ez a periódus van)

2016. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Még mindig én vagyok az, aki kicsit több szabadidőt "hagy neki"(ez furán hangzik, mert imádok vele lenni), de én miattam nem vagyunk együtt 0-24-ben. Szíve szerint ő minden este velem aludna.

Az lemaradt, hogy 20 évesek vagyunk.

Lehet több időt kellene önállóan eltölteni?

2016. jún. 19. 21:12
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, neked is köszönöm.

Tény, hogy hullafáradt, mert eddig mindig hajnalban feküdt le, és nem tud visszaszokni, így napi 4-5 órákat alszik, hiába csinál bármit, vagy fekszik le korán.

Remélem, hogy csak ez a baj, de a környezete is veszi észre a változást rajta.

2016. jún. 19. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

(állatkert, mozi, séta, erdőben való túra, fagyizás, strand, buli, stb.) - hát ennek vége az ő számára.

Szóval, tud-e alkalmazkodni a kapcsolat ahhoz, hogy ő már kikerült a gyerekkorból?

Az utolsó mondatod azért meg elgondolkodtat... ennyire különböző az ízlésetek?

2016. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"(állatkert, mozi, séta, erdőben való túra, fagyizás, strand, buli, stb.) - hát ennek vége az ő számára. "



Miért lenne ezeknek vége? Még így 30 felett is szeretem ezeket a programokat, meg még millió mást.

2016. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni? :D
2016. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7 *Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni, akiknél ekkora a programok tárháza? :D
2016. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6: minden napra, 17 után?

Én is szeretem ezeket 60 fölött, nem korfüggő, hanem életmód.

A dolgozó embernek ilyen már nincs.

2016. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden nap csinálom ezeket, de még munka mellett is bőven belefér ha van párom, hogy hétköznap elmenjek egy fagyira, sétára, moziba a többi meg hétvégén.


Szóval nem érzem azt, hogy a kérdező csak hétvégi programokat sorolt volna (videózás, kockulás, társasjáték bőven belefér hétköznap), és rengeteg ötletet vetett fel a párjának, amit gondolom a párja is szeret

2016. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!