Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, érzem hogy szeret és odáig van értem, ezt mindig ki is mutatja és érezteti velem...

Viszont még mindig nem történt köztünk kb. semmi. Egyikünk sem szűz már, és olyan furcsa hogy nő létemre én vagyok a rámenősebb, de mikor odakerülnénk (érzem hogy odalent minden rendben működik nála) egyszerűen leállít, hogy ne haragudjak de nem megy neki, leblokkol....

Többet nem tudtam kiszedni belőle, csak annyit hogy nem velem van a probléma.


Kérlek adjatok tanácsot, nem vagyok szexmániás de szerintem ez egy fontos alapja a kapcsolatnak és minden más olyan tökéletes,hogy elkeserít ez a dolog :(


22L


2016. jún. 19. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer tapasztalatom egy ilyen férfival, aztán szégyenkezve bevallotta, hogy van valami nemi betegsége, de szégyell elmenni vele orvoshoz, viszont engem sem szeretne megfertőzni. Lehet, hogy itt is valami ilyesmi lappang a háttérben. Jól mondják a többiek, hogy teremts bizalmas légkört, ahol ezt is elmondhatja neked. Ne felejtsd el, hogy a férfiknak a jancsikája szent és sérthetetlen, szeretnek vele kérkedni, nade ha valami rést üt a pajzson, akkor világvége, armageddoni pusztulat van náluk. Szóval csak finoman a témával... :)
2016. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez hanyagolandó lesz. Ha egy pasi nem kap a lehetőségen, még ha gond is van, akkor azzal nagyon komoly probléma van fejben is. Nekem is voltak néha erekciós problémáim lenni, de nem hagytam volna ki a lehetőséget. De ha meg sem akarja próbálni, akkor mi lesz később? Gondolj csak bele, hogy neked kell folyamatosan kisírni majd a szexet? Egy átlagos férfi minden nap akarja. És akkor is legalább próbálkozik, ha netán nem jön össze. Ez nem fog így menni, hagyd inkább elmenni.
2016. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Elég vegyes vélemények vannak úgy látom!


Tudjátok mi a furcsa? Mászott ő már rám de csak olyan szitukban amikor egyértelmű volt hogy nem tudjuk ténylegesen folytatni a dolgot...amikor pedig adott az alkalom,ketten vagyunk,egyszerűen érzem ahogy befeszül és semmit nem kezdemémyez vagy nem reagál az én kezdeményezésemre....

2016. jún. 28. 21:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdjétek el az intimitást az elejétől.


1. vetkőzzetek le egymás előtt - gátlásos?

2. kérd meg hogy érintsen meg tégd valahol a kezével - határozatlan?

3. finoman játszadozz el a farkával, figyeld a reakciót - élvezi? jó neki? izgató?

4. elégitsd ki orálisan - élvezi, szereti? feszült vagy nyugodt közben? izagtott arcot vág?

5. próbálj ráülni a farkára (lovaglóban) - hagyja? kemény neki?


sajnos ha az van amit fent írnak, hogy az agyában nem stimmel valami, és valami visszatartja, akkor vagy meggyőzöd arról hogy bármi is volt korábban, nem kell elmondania, de az a múlt, ez meg a jelen... ha meg hülye akkor kuka

2016. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!