Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ez rosszul esik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nincs sok önbizalamam és ezt eléggé a páromnak köszönhetem legalább is úgy érzem. Nekem valahogy nem esik jól hogy facen más "kirakom mindenem 16 évesen" képeket lájkol. Vagy is ez már csak a hab a tortán(más okok is vannak). Ha felhozom neki még én vagyok a hülye.Pedig megmondtam neki hogy ez nekem sértőmegalázó.ha neki ilyen lányok kellenek menjen de nem leszek én a szerencsétlen barátnő aki mellett ezt csinálja.Mert így csak úgy érzem magam hogy én barátnőnek jó vagyok de a szexi ott üti meg a mércét neki mint ez/ezek a kis....
2016. jún. 20. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet facebook-os sz*rság, de érthető, amiért ennyire ki vagy... Nekem sem esne jól... Szóval a barátod vagy megért téged és befejezi, vagy kalap-kabát rá és mehet az útjára!
2016. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ertheto. Nekem a baratom sosem lajkol egyaltalan egy lany altal kitett kepet es ha a te helyedben lennek ez nekem is nagyon rosszul esne. Az oke hogy otthon megnezi mert tudom hogy azt az enyem is teszi mert hat ferfi. De azt hogy latnam hogy pontosan mire csorgatja a nyalat azt nem tudnam elviselni.

Ha a keresed ellenere is folytatja sot meg te vagy kioktatva lehet erdemes lenne elgondolkoznod hogy mennyire tisztel es torodik veled.

2016. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!