Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl kommunikatív a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl kommunikatív a barátom chaten. Nagy baj?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy ritkán kezdeményez beszélgetést, pár szavas választ ír nem "nyálaskodik" tényszerű.

Élőben más, sok csók apró puszi gyakran meg is ölel és a beszélgetés is okés.

Csak van hogy eltelik 1-2 nap a kövi taliig és akkor általában chatne beszélgetünk. (fel is szokott hívni 1 nap 1x ilyen napokon)

Ezért is zavar mert jó lenne ha ilyenkor is minden jó lenne. Egyszer említettem finoman hogy milyen szűk szavú vagy stb. Erre annyit írt vissza ez csak skype chat....


23/L


2016. jún. 20. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

És milyen igaza van. Én a párommal neten szinte soha nem beszélünk.

N24

2016. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, az én párom is ilyen. Kezdetben engem is zavart, mert magamra vettem, de időközbe rájöttem, hogy ezt a netes dolgot csak túlreagálja mindenki, pl. ha valaki nem ír smiley-t a mondata után, akkor azt hiszem, h flegmán válaszol csak. Szóval csak beleképzelelm a dolgokat.
2016. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást. Én még szerintem a parázós fázisba vagyok.

Akkor szerintetek csak az élőben történő kommunikációra, viselkedésre stb figyeljek? A chat, sms, telefon nem számit hogy mennyit és milyen stílusba ír (pl. becézés, smileyzás stb.)

2016. jún. 20. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, a virtuális beszélgetésben nem jön át a másik fél arckifejezése, mimikái, ezért általában csak ront a dolgon.
2016. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, én pedig fölhúzom magam rajta. Hogy nyugodhatnék meg ilyenkor? :(
2016. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nem a neten éli az életét ,ennyi. Régen nem voltak ilyenek,face stb. Mégis jó volt.
2016. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez legyen a "legnagyobb" problémád az életben!

Most nem azért..de nem tök mindegy hogy milyen 1 virtuális hálón..ott élitek a kapcsolatotokat stb?!Nem akkor meg..mit nyalizzon stb a chaten!

Mi 4 éve vagyunk együtt,szoktunk beszélni chaten ha valami miatt nem talizunk..de sosem tette szóvá illetve én sem..mert nem chat kapcsolatban élünk!Nem az számít,hanem h személyesen milyen veled:)

2016. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!