Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e így értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párommal nem tudunk normális minőségi időt együtt tölteni, olyan értelemben, hogy "csak úgy kikapcsolódjunk" egy napra akár.. Távkapcsolatban vagyunk, de heti 1-2x találkozunk, van hogy nálunk alszik, vagy én megyek le hozzá, de mivel a munka, egyetem, vizsgák, feladatok annyira lefárasztanak minket, hogy mikor oda jutunk, hogy végre együtt legyünk már mindketten hulla fáradtak vagyunk.. valamint mindig csak ilyen félnapokra tudunk találkozni, olyan értelemben, hogy pl egyik nap du. 5-től másik nap du 2-ig... így nem lehet értelmes programokat csinálni.. Nagyon szeretem a párom, de néha olyan rossz érzés hogy nincs időnk elmenni sehova se együtt.. pl a Margitszigetre piknikezni vagy ilyesmi... A barátaival is nagyon ritkán tud találkozni a suli miatt, ezért amikor van pár szabad napja akkor velük van felváltva. (mármint sok barátja van, és minden nap mással találkozik) amit totálisan megértek, nem is szólok neki, csak kb szeptember óta együtt vagyunk és volt kb 2 közös hétvégénk amit együtt töltöttünk úgy, hogy tudtunk mást is csinálni a pihenésen kívül.. Nyáron együtt fogunk dolgozni/aludni de kb minden nap megyünk (hétvégén is) így nem lesz egymásra idő..

2016. jún. 21. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
A páromnak én vagyok az első a fontossági sorrendben tehát sosem fordul elő olyan hogy együtt lehetnénk de ő haverpkkal megy. Ha én nem érrk rà/dolgozom v ilyesmi akkor megy haverokkal. Természetesen nekem is ő az első és én is elsősorban vele vagyok. Nekünk ez igy természetes és nem áldozat.
2016. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!