Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk a Párommal. Én költöznék, Ő viszont kijelentette, hogy nem! Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van egy nagyon jó munkahelye, én mondtam, hogy lehet költöznék és váltanék, Ő viszont kijelentette, hogy Ő biztos nem..

Nem akarok ezen problémázni, de ez csak nekem fura?

Ebből nekem az jön le, hogy én többet teszek ezért és én hoznék áldozatot a kapcsolatunkért, Ő viszont nem.

Nyilván ez nem verseny, hogy ki szereti jobban a másikat, de nekem rosszulesik, hogy én megtenném ezt a lépést, Ő viszont nem.

Ti mit gondoltok erről?

A lehetőségeink ugyanazok, valószínűleg ha én váltok, nekem is rosszabb lesz a munkahelyem a jelenleginél és neki se lenne ilyen "jó dolga" máshol, viszont mindketten kapnánk munkát a másik városába.



2016. jún. 22. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A reakciója alapján úgy rövidíteném a kérdésedet:


"Távkapcsolatban élünk a Párommal. Ő viszont kijelentette, hogy nem!"


Nem akar többet belőled, akkor se, ha neki ezért nem kéne tenni semmit.

2016. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Igazából én azt nem értem, hogy miért nem próbáltok mindketten állást keresni a másik városában. Aki olyan helyet talál, ami nem rosszabb, mint a mostani, az megy. Egy jó helyet nyilván senki sem akar otthagyni csak úgy, a bizonytalanságért, ezt meg tudom érteni, és elég elvakult vagy, ha te megtennéd. Alapból a kérdés feltétellel is gond van. Már az is, hogy azt feltételezitek, hogy valamelyikőtöknek rosszabb munkát kell vállalni. Ezt senki nem várhatja el a másiktól. Arra kell törekedni, hogy az új, közös életetek sérelmek nélkül kezdődjön, mert ha valamelyikőtök hatalmas áldozatot hoz a másikért, és emiatt feszült lesz az újra meg újra elő fog jönni, és mérgezitek a kapcsolatotokat. Időben el kell kezdeni mindkettőtöknek keresgélni, és türelemmel kivárni, amíg minden összeáll. Szóval én azt javaslom, hogy ezt így próbáld megbeszélni a pároddal. Ha így is hajthatatlan, akkor valóban komoly gondok vannak. De ha ezt át tudjátok nyugodtan beszélni, akkor idővel szerintem ő is belátja, hogy mindkettőtöknek próbálkoznia kell. Viszont ne egyből akard meggyőzni, csak vesd fel neki, beszéljetek róla, aztán hagyd, hogy leülepedjen benne, egyedül is átrágja.
2016. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 icu75 ***** válasza:
Várjunk csak! Nem eszik olyan forrón a kását! Nem feltétlenül azért mondta! Lehet hogy csak olyan a személyisége hogy nem vált olyan könnyen mint te,lehet nem akar messze lenni a barátaitól/szüleitől. Mondanám azt is hogy egy férfinak fontos(abb) hogy egzisztenciálisan rendben legyen mert csak úgy tud igazán családot alapítani,egy nő szüléskor úgyis kiesik a munkaerőpiacról. Igazából úgy kéne erről beszélgetni,hogy félreteszed a sértődést,és akkor érdemben válaszol talán. Ahogy írtad,természetes hogy megsértődsz,de sok pasinak a kommunikáció nem túl erős oldala,sokszor nem jól fejezik ki a dolgokat vagy nem elég empatikusan. Te ismered a párod,igazából neked kell tudni.
2016. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
13# egyetértek. Ha nem vagy nagyon karrierista, szerintem is fontosabb hogy a pasinak legyen biztosabb az állása, hisz ja gyerekek vanna jó darabig neki kell eltartani a családot.
2016. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulkombinalod.

Nő vagyok, de ha lenne egy jó melóm amely anyagilag és munkában is megfelelő, nem hagynám csak úgy ott az osszekoltozes érdekében.

Bármilyen rosszul hangzik, jó munkahelyet nehezebb találni mint egy jó kapcsolatot. Ráadásul nálatok a tavkapcsolat miatt azt se tudhatjatok hogy működne e rendesen köztetek együtt élve. Így még főleg irreális elvaras a költözés.

2016. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!