Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adva van egy 8 eves hazassag.

En mar semmit nem erzek a ferjem irant, tobbszor kertem, hogy valjunk ek. Szerinte minden rendben es nem akar valni es nem akarja, hogy a gyerekunk csonka csaladban nojon fel. Elkezdtem beletorodni a sorsomba...meg gondoltam hatha az ido ujra visszahozza az erzelmeket vagy ha en pozitivan allok a ferjemhez, kedveskedek vele. Elkezdtem sminkelni, fogyni. Jottek a pozitiv visszajelzesek, kimmentek mas ferfiaktol, de nem igazan erdekelt. Mar azt hittem ki lett belolem olve az erzelem, hogy mar egy pasit sem tartok vonzonak. Egeszen mult hetig. Akkor megismertem egy fiut, aki tlvisszahozta a 10-en eve nem erzett erzest. Ha ra gondolok, bizsereg mindenem, gyomorgorcsom van stb eees, ujra azt erzem, hogy kivanom a szexet (ferjjel kb.havi 1 van). Nem akarom megcsalni a ferjem, mert a hazassagba nekem nem fer bele. Viszont igy csapdaba estem. Nagyon szeretnek megismerkedni ezzel a fiuval, de ugy nem megy, ha a ferj nem egyezik bele a valasba. Azt mondja, ha elvalok, akkor a gyereket is elveszi tolem. Ennyit meg nem er nekem egy uj kaland/szerelem. Viszont annyira jo erzes ez az izgalom az uj fiu irant, hogy nem igaz.


2016. jún. 23. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán a házasságot kellene felpezsdíteni, ha nem váltok el... :/ Vagy megcsalod.
2016. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem beleegyezés kérdése a válás, és a gyereket nem lehet csak úgy elvenni az anyjától.

A többi kifogás, mert fosol a változástól.

2016. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na most el tetszett mondani 100 házasságbol (kb.) 95 történetét ( ha ezt mindkét nemre vonatkoztatjuk). A többi a jellemen mulik.
2016. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia? Közös programok a gyerekek nélkül? Vissza kell hozni a régi időket, kommunikálni a férjeddel hogy szükséged van az elismerő szavakra, a szexre, rá! Ha ezt így nem mondod ki, akkor ő se fogja tudni és azt hiszi így jó. Ehhez lehet segítség kell. Előbb tegyél meg mindent a házasságodért.

Ez lehet egy fellángolás, új és valaki foglalkozik veled épp, de nem mindig szép ennyire a dolog sajnos. Egyszer az is elszürkül, lehet hamarabb, jó eséllyel minnél idősebb az ember annál hamarabb jönnek a viták. Én is jártam már rosszul, nem házasságban, simán kapcsolatban fiatalon. Feladtam a szeretet és lehet kevésbé forró vizet egy égetően forró vízért, egy szerelemért ami olyan hamar hűlt ki mint ahogy jött. Sajnos minden kapcsolatban van megszokott, szürke hétköznap, amin túl kell lendülni, meg kell találni azt ami nektek a felpezsdülést adja. Újra randizgatni, felszedni a másikat és ha ezt így kimondod és partner a férjed akkor meg kell próbálni.

2016. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Probaltam a gazassagot pezsditeni, de mar nagyon elegem lett a 3 perces numerakbol, igy igazabol ertelmet sem lattam soha belekezdeni. Pocsek a ferjem az agyban. Az elejen meg jo volt, de ma mar megcsokolni sem akarom. Elvagyok ugy is , ha napokig nem beszelunk telefonon. Tehat ez a hazassag szerintem menthetetlen.
2016. jún. 23. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Ha szabadulni a akarsz a férjedtől, de nem megy, mert nem akar válni, akkor arra még nem gondoltál, hogy ha megcsalod, talán ő maga fog téged elhagyni? Tudom, hogy nem szép dolog, de mit számít már?

A gyereket meg nem veszik olyan könnyen az anyjától.

2016. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp válj el tisztán. Nem veheti el a gyereket.
2016. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért ne "vehetné el" a gyerekeket? Miért csak a nő veheti el őket? Már nem az az évszázad van, emberek! Amennyiben nem anyatejes kisbabáról beszélünk, akkor igenis emberszámba van véve az apa is és kettejük közül az alkalmasabb fogja kapni a gyerekek felügyeleti jogát, vagy éppen fele-fele arányban megosztva, ami nagyon jó a kicsiknek, egy hét apánál, egy hét anyánál, dobálódnak ide-oda, mindez azért, mert anyuci unatkozott, mert úgy vállalt gyereket, hogy azért ők másodlagosak, első hogy anyuci bizseregjen a kapcsolatban.
2016. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ertem en, h valoszinuleg 30as nokent neked most izgalmas egy FIU, de ugye nem gondolod, h o lesz eleted tarsa. A hazasssag kemeny dolog, kozhely, de dolgozni kell erte kemenyen, persze mindkettonknek akarni kell, es nekem ugy tunik, itt te vagy az, aki igazan nem kuzd, mert kenyelmesebb vmi kisfiu utan futni
2016. jún. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A házasságod menthetetlen. Mi volt a kérdés?
2016. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!