Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adva van egy 8 eves hazassag.

En mar semmit nem erzek a ferjem irant, tobbszor kertem, hogy valjunk ek. Szerinte minden rendben es nem akar valni es nem akarja, hogy a gyerekunk csonka csaladban nojon fel. Elkezdtem beletorodni a sorsomba...meg gondoltam hatha az ido ujra visszahozza az erzelmeket vagy ha en pozitivan allok a ferjemhez, kedveskedek vele. Elkezdtem sminkelni, fogyni. Jottek a pozitiv visszajelzesek, kimmentek mas ferfiaktol, de nem igazan erdekelt. Mar azt hittem ki lett belolem olve az erzelem, hogy mar egy pasit sem tartok vonzonak. Egeszen mult hetig. Akkor megismertem egy fiut, aki tlvisszahozta a 10-en eve nem erzett erzest. Ha ra gondolok, bizsereg mindenem, gyomorgorcsom van stb eees, ujra azt erzem, hogy kivanom a szexet (ferjjel kb.havi 1 van). Nem akarom megcsalni a ferjem, mert a hazassagba nekem nem fer bele. Viszont igy csapdaba estem. Nagyon szeretnek megismerkedni ezzel a fiuval, de ugy nem megy, ha a ferj nem egyezik bele a valasba. Azt mondja, ha elvalok, akkor a gyereket is elveszi tolem. Ennyit meg nem er nekem egy uj kaland/szerelem. Viszont annyira jo erzes ez az izgalom az uj fiu irant, hogy nem igaz.


2016. jún. 23. 22:51
1 2
 11/12 Költőnő? ***** válasza:
A válásba nem kell beleegyeznie. A gyerekről a bíróság dönt. Mi a kérdés?
2016. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A "fiu" egyidos velem.:)

En kemenyen dolgoztam a kapcsolatert. Terapeutahoz is jartam. Kertem, hogy menjunk parterapiara, de kirohogott, hogy minek?

2016. jún. 24. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!