Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mire jók ezek a felesleges hisztizések?

Figyelt kérdés

Apám buszos csoportok fuvarozásával foglalkozik, a minap megálltak előttünk, mert kellett neki valami itthonról, és bejött a házba vele egy fiatalabb lány is, hogy kérjen egy pohár vizet.


Pont itthon voltam, és ugye elég meleg van, így egy alsónadrágban vagyok idebent.

A lány elég alaposan végigmért, és én is megnéztem őt, ezután én mentem fel a szobámba ők meg tovább.


Tegnap este itt volt nálam barátnőm, és vacsoránál apám odaszól nekem, hogy mennyire bejöttem a lánynak.

Nem igazán tudtam vele mit kezdeni, így nem szóltam semmit.


Reggel meg a barátnőm el kezd faggatni, hogy milyen volt a lány, tetszett nekem, ha nem lennénk együtt összejönnék vele ?


Egy idő után meguntam, és válaszoltam őszintén a kérdéseire, mire ő megsértődött..


Mondtam neki, hogy igen csinos volt a lány, és ha egyedülálló lennék akkor el tudnám vele képzelni, de mivel kapcsolatban élek , így nem fordulhat ilyen elő.


Mire jók ezek a kérdések ?

Én voltam a paraszt, vagy ez ilyen tipikus ha nincs baj csináljunk hozzáállás ?


2016. jún. 25. 15:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#7


Fordított helyzetben én elkönyveltem volna annak,hogy a barátnőm jól néz ki és másoknak is tetszik.


Nem féltékenykedek feleslegesen ha nincs rá okom.

2016. jún. 25. 15:36
 12/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem, kérdező, te nem voltál bunkó. A barátnők hisztije nem volt jogos. Oké kérdezzen rá, de fogadja el, hogy te hűséges vagy hozzá és nem padig vak. Ő talán nem nézi meg a pasikat??? Szemellenzővel jár?


Ja, hogy álszent és nem vallja be neked, hogy más is megtetszik neki.


Én is ezt válaszoltam volna, amit te.


#1 örömtáncot jártam volna ez esetben, hogy megszabadultam egy ilyen felszínes 3,14csától mint te.

2016. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pasim, aki a munkahelyi problémák miatt volt iszonyú hisztis. Addig csinálta, amíg szépen kiszerettem belőle és szakítottam.

A mostani párom viszont ezt ritkán csinálja, megérem kihalászni, hogy most velem van-e baja vagy csak feszült.

Ezt azért mondom, mert nem mindegy, hogy időnként hisztizik kicsit, mert az tolerálható és érdemes az okáról beszélgetni. Viszont ha a személyisége hisztis, akkor csak elviselni tudod. De egy-egy esetet neked sem kell így felfújni. Ha rendszeres, az már más tészta, akkor el kell gondolkodni azon, kell-e ez neked.

2016. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Komolyan mondod? ***** válasza:
90%

Ez a tipikus nincs baj, akkor csinálunk...:D


Szerintem nem voltál bunkó, csak őszintén válaszoltál a kérdéseire.

Mi értelme azon megsértődni, hogyha nem lennél párkapcsolatban, akkor kivel jönnél össze?

Már maga a kérdés hülyeség...Egyedülállóként ő sem utasítaná vissza a neki tetsző pasit.


24/N

2016. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk apádnak sem kellett volna felhoznia pont a barátnőd előtt. Te meg fogalmazhattál volna kicsit másképp is, ami a barátnődnek is jobban megfelel. Én nem ismerem, te ismered, mindenki másképp reagálja le, meg nyilván a szituációtól is függ, mióta vagytok együtt, a szüleidnek szimpatikus-e a barátnőd, apád rendszeresen szívatja-e így a nőket csak úgy viccből... stb.
2016. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kaptam itt cáfolást és megerősítést is a kérdésemre.

Egy biztos, legközelebb másképpen reagálok és válaszolok kicsit ha ilyesmi előfordul.

2016. jún. 25. 15:56
 17/24 anonim ***** válasza:
45%
Semmire. Hisztis csajt fogtál ki. Ennyi. Nem minden nő ilyen.
2016. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb viccesen kellett volna eloadni, hogy ezzel is jelezd, hulyeseg a kerdese.
2016. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
aztabüdös******** gyerekek nemár :D:D:D
2016. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
37%

őszinte voltál elrontottad..

megkérdezi, te egyből már felkészülve hazudsz neki, ő boldog, te is boldog.. De őszinteség ?? Az felesleges és káros.

2016. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!