Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőmet a lány barátnőmmel pettingelni. Ki vagyok bukva. Ez megcsalás, még ha leszboszi is. Bőg hogy elhagyom. Ti mit lépnétek? 26/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Papucs vagy kérdező, ha érdekel ennek a nyomoréknak a sírása:)
2016. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom ám, hogy kamu a kérdés:)
2016. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kuka.
2016. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

Lány vagyok, és nem fogom megmondani,hogy mit lépj, hiszen ez saját szíved-joga. Ha emiatt megváltozott a véleményed róla, és nem tudod tolerálni, akkor nem fog működni tovább.


Viszont, egy alkalommal 4esben aludtunk, én a párom, és egyik pár a baráti körünkből. És hát mindkettőnknek kedve támadt, szóval egymás mellett csináltuk, s a másik fiú meg rákérdett, hogy nem csókoljuk-e meg egymást (én és a másik lány, a barátnője.) Én ránéztem a barátomra, nem tudtam mit szól, aztán mosolygott és bólintott egyet, szóval megtörtént párszor az este alatt.

Ha nem akarta volna, biztosan nem teszem meg, de egyikünknek sem volt ellenére.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ők nem fogták fel megcsalásnak, és te is eldöntheted minek veszed.

Annyit azért tanácsolok,hogy beszéljétek át higgadtan, mit miért csinált és miért nem beszélt veled is előtte, hogy azért tudjatok egymás álláspontjairól :)

2016. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
oké utolsó de hiába adta akkor és ott az áldását erre a hapsid, attól még egy durvább veszekedés során visszahallhatod tőle mégis ezt:"te beszélsz miss tökéletes aki olyan húde jó kislány hogy csajjal csőröz??!!" az ember gyarló
2016. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De nem lenne jogos, hiszen mégiscsak az ő 'emgedélyével 'történt meg.

Ez esetben más a dolog persze, hiszen a háta mögött csinálta, ezzel csak annyit szerettem volna elmondani,hogy emberfüggő az, hogy ez megcsalás vagy sem.

2016. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hanyas írta, de amennyiben a kapcsolatnak monogám keretek között indultak neki, és ez kapcsolat közben sem változott akkor a jó édes anyjával kísérletezzen.
2016. jún. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekem azt mondták különféle biszexuális viszonyokban levők, hogy azét nem kéne felhúzni magadat, mert olyan vágyai vannak, mit te nem tudsz kielégíteni.

Meggondolnám, hogyan tovább.

2016. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha előre egyeztetett volna róla, vagy esetleg bevonnának harmadiknak, akkor talán nem problémáznék sokat.
2016. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

én kidobnám, mert a megcsalás megcsalás...


23F

2016. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!