Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőmet a lány barátnőmmel pettingelni. Ki vagyok bukva. Ez megcsalás, még ha leszboszi is. Bőg hogy elhagyom. Ti mit lépnétek? 26/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 21:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mutatnám neki az ajtót. Nagyon gáz! Hogy nem becsül meg..nem elég neki veled.
2016. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%
14-es fajta is olyan hogy nála ez a csalás dolog teljesen természetes, azért enyhén látni a torz világképét. Sajnos sok nőnél ez teljesen természetes dolog, és nem értik, hogy mi a baj ezzel.. szerintem minden 3-ik párkapcsolatban élő nő, csalja a párját igy. pl az se véletlen müve lehet mikor barinők egymást láttán úgy el vannak szállva az örömtől meg szivecskék.. nyilván az ilyen barinős estén egymást elégitik egy üveg pezsgő mellett, persze ezt nem hiresztelik senkinek. Sajnos, Ilyenek ezek a nők, ilyen gerinctelenek, és még javukra akarnak csomó mindent megkapni,mutogatnak a férfiakra, úgy hozakodnak elő dolgokkal mintha ártatlanok lennének. Az egész csak egy nagy megjátszás. Ez a csaj is hisztizik.. csak önsajnálatból teszi. De tökmindegy, mert hogy kivágnád, kitenné, kicsit átfényezve a dolgot, De akár úgy is elő adhatja hogy te hagytad őt ott, csak ugye, hogy ne magát mocskolja más elött a történtekkel, hogy neki összejöjjön egy újabb.. Igazából mondhat bármit, otthagynád, sajnáltatná magát az ismerősei körében, vagy más embereknél, akik persze megszánják mert hogy Jaj szegény csalódott lány.. Igy megy ez a körforgás sajnos.
2016. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%
Hat nemton en ugy vagyok vele h lany lannyal nem megcsalas hacsak nem lezbi a csaj nyilvan mert akkor ugymond csak ugy vagy neki hogy ne kelljen felvallalnia. De azzal h bisex nekem semmi bajom nem lenne addig amig beszallhatok 😂😂
2017. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!