Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás lenne az az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás lenne az az új páromtól hogy tisztálkodjon?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Az a probléma hogy sose fürdik nem moss fogat stb. Ilyen melegben is itt bűzölög mellettem.

Mondtam neki hogy fürödjön. Erre teljesen kiakadt hogy túl nagy igényeim vannak és ha nem tetszik akkor menjek ilyen metroszexuális díszpintyhez aki majd megcsal. Valóban elhagyni nem akarom mert végre találtam egy normális pasit aki nem csak szexet akar


2016. jún. 25. 23:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
96%
isten őrizz, dehogy akarunk megdugni egy hajléktalanokkal párkapcsolatban élő nőt.
2016. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, ő egyáltalán nem normális pasi. Egy igénytelen bunkó állat aki kihasználja, h eltorzult az ítélőképességed a csalódásoktól és úgy állítja be magát, mintha úgy nézne ki a dolog, hogy van ő vs. a megcsalós metroszex díszpintyek, tehát ő a 'megmentőd'. Képzeld létezik olyan aki ad magára és mégsem csak szexet akar, nem kell megalkudnod egy ilyen bűzölgő suttyó mellett :D
2016. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
22. Igen létezik de az általában foglalt vagy rossz kapcsolatba van vagy nem akar komolyat stb.
2016. jún. 26. 05:59
 24/40 Bence_ ***** válasza:
95%

Ha neked ez jó élj vele.

Ítélkezik mert neki az metroszexuális aki fürdik.

Kezdj el magaddal foglalkozni mert zsák a foltját.

Tetszik amit látsz?

Gondolkodtál azon, hogy ő mitől hűséges?

Lehet csak kevesen állnak vele szóba.

Ha érdekelné, hogy mit érzek (szó szerint) akkor tisztálkodna. Rád figyelne ahelyett, hogy kifelé mutogat. (díszpinty)

2016. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudnék büdös pasival együtt lenni.
2016. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha nincs senki, jó lesz ő is? Jelezted, hogy téged ez zavar ő meg ahelyett, hogy felnőtt ember módjára megbeszélné veled, helyette gyerekesen elkezd duzzogni. Nem tisztel mert magasról tesz a véleményedre. A későbbiekben is így beszélitek meg a problémákat? Kérdező, még látatlanba is azt mondom hogy ennél sokkal jobbat érdemelsz. Vannak még normális férfiak, csak türelem kell hozzá és nem rögtön az elsőnél megállni.
2016. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Szexelj vele a zuhany alatt. Egyébként télen még oké, ha csak minden másnap fürdik, de ebben a 40 fokban azért elég visszataszító.
2016. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tévedésben vagy, sok normális pasi van, aki nem csak szexet akar, de még a vizet is ismeri, de ha jó egy igénytelen ember, akkor semmit nem szóltam. Nekem szerencsére nem kell szagolgatni egyikőtöket sem.
2016. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyeneket mond neked akkor biztosan nem szeret,inkább csak úgy gondolkodik mint te.Örül,hogy van valakije és nem kell tovább keresgélnie,de megváltozni nem akar érted.
2016. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Nem is értem pl., hogy tudod megcsókolni fogmosás nélkül..
2016. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!