Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás lenne az az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás lenne az az új páromtól hogy tisztálkodjon?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Az a probléma hogy sose fürdik nem moss fogat stb. Ilyen melegben is itt bűzölög mellettem.

Mondtam neki hogy fürödjön. Erre teljesen kiakadt hogy túl nagy igényeim vannak és ha nem tetszik akkor menjek ilyen metroszexuális díszpintyhez aki majd megcsal. Valóban elhagyni nem akarom mert végre találtam egy normális pasit aki nem csak szexet akar


2016. jún. 25. 23:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
ALAP dolog ez, jesszusom. Hogy tudtál egy igénytelen disznóval összejönni? :D
2016. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
És szex után sem mossa meg legalább a pélót? Mert az megint nem semmi. Nem gyulladt még be neki?
2016. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
11. Mert nincs normális pasi. Minden pasi eltűnik csak szexet akar stb.
2016. jún. 26. 00:20
 14/40 anonim ***** válasza:
67%
Valahogy értesd meg vele, hogy ez egy alap dolog! Biztos neki is jobb lesz a közérzete miután megfürdik, főleg ilyen melegben...
2016. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
58%
kérdező mi van akkor ha én azt mondom hogy normálisabb pasi vagyok mint a párod?
2016. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 opened paradise ***** válasza:
95%

Azért ennyire ne add le a lécet...

És ez a reakció is beteg.

2016. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 omba ***** válasza:
100%

A "metroszexuális díszpinty" és az ápolatlan disznó közt azért van egy-két fokozat.

értem, hogy nem csak szexet akar, hogy is akarna, ha közben elhányod magad.

Jó, azt nem írtad, de holnap is 35 fölött lesz.

2016. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Most már aztán végképp nem értem mi kell a nőknek. :D Azt tudom, hogy mi vagy ki nem.

A tisztálkodás olyan mint a levegővétel, mi ebben a NAGY elvárás? Szép kis világban élünk...

2016. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
Kerdezo, te azert vagy ebben a helyzetben mert te magad is igenytelen vagy. Egyelore meg csak szellemileg, majd ezutan a diszpinty utan kovetkezik a testi is. Nem tunik el mindenki, nem mindenki csak megdugni akar (plane ha ennyire igenytelen leszel a kozeljovoben te is - ami mar elore lathato hiszen jo lepeseket teszel az ugy erdekeben).
2016. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%

Kerdező, nálad igénytelenebb nőt sem láttam még. Egészségedre a szexet, biztos qrva jó.


N

2016. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!