Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felöröl ez a tehetetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felöröl ez a tehetetlenség mit tegyek? Mindig gyompridegem. lent a többi

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltuk hogy összeköltözunk . Amikor lassan közelit az idő hogy meg tehetjük jönnek a kifogások hogy nem hagyhatja ott az anyját probáljuk meg ott . Ezzel az a baj hogy az anyja alapjáraton normális de mindent elvár alanyi jogon pl ha elmegyek hozza bevásárolok elvárná hogy azt mondjam hogy nem kell fizetnie mindig csak panaszkodik .. A párommat lehuzza pénzel mindent meg vettet mindent kinyavajog de semmibe se fizetne bele . Én meg ha elmondom a páromnak hogy menjunk el akkor jön hogy anyum rokkant meg minden . Ha már pár órát kell lennem gyomoridegem van tőle . És ha a paromnak elmondom akkor majd nem soká megyunk osszekoltozunk..

2016. jún. 29. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj a párodnak záros határidőt a költözésre, ha nem mozdul, éljen tovább az anyjával.
2016. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj neki egy időpontot. Ha addig nem mozdul, hagyd a pic$@ba... Ha neki jó a mamahotel, éljen ott boldogan, de te ne pazarold az éveidet egy ilyen szerencsétlenre.
2016. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A drága mama....tapasztalatból mondom, hogy húsz év után sem lesz jobb.

Gondold át, meddig vagy hajlandó tűrni. Szerintem baromság honni abban, hogy meg fog változni. Ha nem kezdődik el most, akkor sose fog.

Nem mellesleg meg fogod utálni az anyját is, ezután pedig őt magát is.

2016. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Halott dolog ez, nem a költözés miatt - ami kb. Sohanapján lenne.

Az szép és fontos, hogy szeresse az anyját - de hát felnőtt emberként nem így.

2016. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idösek vagytok? Egyebkent tenyleg jobb kulon, mint akarmelyik szulovel. Sokat lehet tanulni egymastol, meg kulon eletetek is lehet!!
2016. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CSak az időt húzza, évek fognak így elmenni, te boldogtalan leszel. Én is azt tenném, h kitűznék egy időpontot, ha nemet mond, akkor nem érdekelne a sok szép emlék, a múlt, elköszönnék, mert én boldog akarok lenni ma is, meg holnap is és mivel csak egy életem van, nincs elpazarolni való időm huzavonákra, meddő vitákra.
2016. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el mindig az anyja lesz az első helyen!

Az én párom is betegesen oda van az anyjáért :(

Szintén rokkant.

Együtt élünk,van egy 14 hónapos fiúnk,de még mindig a mama az első!

Nálunk is volt időhuzás az összeköltözésnél,még ide is akarta költöztetni.

Persze én nem mentem bele!

Mióta meg van a gyerek utálom az anyját,mindenbe bele akart szólni.

Én nem hagytam,ezért lehordott a hátam mögött mindennek.

Mai napig az anyját védi,ha rosszat mondok rá.


Gondold meg jól,hogy szükséged van e erre??!!

2016. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!