Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tetszik nektek a deréklánc?

Figyelt kérdés

Szexi vagy közönséges? Esetleg semleges?

[link]



2016. jún. 30. 17:55
1 2 3 4 5
 11/44 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Most nem azért, de én csak a fülbevalót tudom elfogadni a nőkön ÉKSZERNEK...És semmi mást...
2016. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Annyira lehangoló, hogy hajfestés, smink, műköröm, szoli, minden lukban, lukon és felette ékszerek, ruhák tömkelege, ... és ha megnézed a legtöbb nő zuhanyzás után smink nélkül, csak úgy natúran ... lehangoló.


Minél több az ilyen felaggatott izé, annál nagyobb a kérdés: mennyire ijesztő ezek nélkül a valóság?

2016. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Az ékszerektől nem lesz lehangolóbb a valóság, csak a sminktől és max a ruhától. :D


Én spec se műkörmöt, se tonnányi sminket nem hordok, nem vagyok tele aggatva, nem szolizok és nincs rajtam műanyag, szóval a párom tudta, hogy azt kapja, amit lát. :)


Én csak azt akartam kifejezni, hogy senki nem lesz attól karácsonyfa vagy elmebajos, hogy ékszereket hord.

2016. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Én meg csak annyit akartam kifejezni, hogy a szép "eladja magát". Amit agyonreklámoznak, ott vagy minőségi gond van, vagy lejárt a szavidő ;)
2016. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Titusztitusz ***** válasza:
23-as...Mindig ilyen nehéz szokott lenni a szövegértésed? Én nem azt írtam hogy: "Aki ékszert hord az elmebajos", hanem azt hogy: "A deréklánc az nem ékszer, hanem elmebaj"...Te nem tudod érzékelni a két mondat közötti különbséget?
2016. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Titusztitusz ***** válasza:
Bocsi...Elírtam...Szóval a 13-as hozzászólónak szóltak a fentiek...
2016. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
kozonseges es ciganyos
2016. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy neked csak a fülbevaló ékszer, attól még a nyaklánctól kezdve a lábujjgyűrűig minden az.

A barátnőd kezét is fülbevalóval kérnéd meg?


Tény, hogy sokan túlzásba viszik a "szépítkezést", de itt most nem erről van szó, maradjunk a témánál. Nyilván nem egy halom ékszer mellett, hanem így önmagában tetszik-e. De látom, hogy nem, szóval mindegy.

Ékszertől meg senki sem lesz szebb, maximum feldobja, kiegészíti az öltözéket. De ha belegondolsz, ha egy meztelen, ki nem sminkelt nő felvesz egy nyakláncot, vagy ha már ez van a kérdésben, derékláncot, attól nem lesz szebb. Nem takargat vele semmit. Ugyanaz vele mint nélküle. Nem lesz csúnyább ha leveszi.

És itt most erről volt szó, nem a szoliról, sminkről, műkörömről, meg egyebekről. Mindössze egy db ékszerről, és pont. Ne lássatok már bele többet,mint ami.

2016. jún. 30. 18:21
 19/44 anonim ***** válasza:
Tekerd körbe magadra angyalhajjal meg aggass magadra egy izzósort és elmehetsz karácsonyfának.
2016. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz vele mint nélküle, akkor minek?
2016. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!