Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tetszik nektek a deréklánc?

Figyelt kérdés

Szexi vagy közönséges? Esetleg semleges?

[link]



2016. jún. 30. 17:55
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Hű bakker :D

Na jól van, akkor most te figyelj. Ez olyan, mintha én azt mondanám, nekem a tengericsillag nem állat, mert nincsenek cuki lábai, és nem tudom megölelgetni. De attól még állat...de nem akkora mint te :D

Attól hogy te nem ismered el, a deréklánc még ékszer.


Amúgy meg kérd meg a feleséged, hogy húzza le a karikagyűrűjét, mert az is csak egy felesleges elmebaj neked...

2016. jún. 30. 18:57
 32/44 anonim ***** válasza:
Azért kérdező, baromira kötekszel, már nem azért. Titusz azt írta, hogy ezt nem tartja ékszernek. Szerintem is inkább egy strandra való kiegészítő, mintsem ékszer. Hordjad, ha tetszik, de fogadd el, hogy valakinek ez sok.
2016. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Szerinted az ékszer mi, ha nem kiegészítő?

Egyébként nyilván strandra való, nem utcán a póló alá...

2016. jún. 30. 20:51
 34/44 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ékszer kiegészítő, de nem minden kiegészítő ékszer.
2016. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Ezt én sem mondtam.
2016. jún. 30. 21:05
 36/44 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam célozni, hogy ez inkább a napszemüveg, hajcsatt kategória, nem az ékszer.
2016. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Ez is egy vélemény.

De eléggé eltértünk az eredeti témától :)

2016. jún. 30. 21:33
 38/44 anonim ***** válasza:

En lany vagyok es nekem tetszik.:)

Kar, hogy tul nagy a hasam hozza es nem vehete fel.:)

2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Látványnak: madzag.

Ruha alá: minek?

Anélkül: csak aggat.

2016. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
giccs. hihhetetlen ma már kitalálnak minden hülyeséget kis apróságot... mert majd biztos az alapján fog dönteni a férfi :D
2016. júl. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!