Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tetszik nektek a deréklánc?

Figyelt kérdés

Szexi vagy közönséges? Esetleg semleges?

[link]



2016. jún. 30. 17:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Akin jól áll, azon tetszik.
2016. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
De, értem a különbséget, te nem értetted amit írtam. Ami az, hogy aki elmebajnak tartja az ékszert, az elmebajos. Annak tényleg nincs valami rendben a fejében, mert az ékszerben (módjával és ízlésesen) az ég világonsemmi rossz nincs.
2016. jún. 30. 18:26
 23/44 anonim ***** válasza:

Titusz, hát jól van, szerinted elmebaj a deréklánc, szerintem nem, bár ettől függetlenül nem hordanám.


Egyébként nem érzed gáznak, hogy elvileg van egy feleséged, mégis mindig a fiatal lányokkal és a dolgaikkal vagy elfoglalva, hogy kritizálhasd?


Ja és a szőrtüszős lányként üzenem, hogy kérd meg a feleségedet, hogy húzzon fel harisnyát a kedvedért, mert elképesztő amit te le nem művelsz, mert van aki nem szereti a harisnyát. :)

2016. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Ne fárassz már kérlek te is...Akkor neked is mégegyszer:Ott követed el a hibát, hogy ÉKSZERNEK fogod fel a derékláncot...EZÉRT akarod mindenáron rámfogni, hogy azt mondtam, hogy "Aki ékszert hord az elmebajos"...De én NEM EZT MONDTAM...Hanem AZT, hogy: "A DERÉKLÁNC az NEM(!!) ÉKSZER, hanem egy értelmetlen, felesleges elmebaj, vagy lom", tetszés szerint...Tehát mivel én nem tartom ékszernek a derékláncot, hát nemis momndom/mondhattam azt, amit megpróbálsz a számba adni...
2016. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 23-as...Ne tulajdoníts már te is olyan dolgokat nekem, amiket nem szoktam elkövetni...Hát hol érdekelnek már engem holmi "fiatal lányok"??? Kérdésekre válaszolni járok ide, aztán hogy ki a kérdező, az már a legkevésbé sem érdekel sohasem...És ha pl. TE sem szólítol meg külön, névreszólóan,(Mint pl. most is...) hát azt se tudnám hogy egyáltalán a világon vagy, meg nemis érdekelne...
2016. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Jézusom, veled nem lehet szót érteni, elbeszélünk egymás mellett.

1. Attól, hogy te nem tartod ékszernek, még az

2. Nem azt mondtam, hogy te azt mondtad,aki ilyet hord, elmebajos. Hanem azt, hogy te vagy elmebajos, mert elmebajnak tartasz olyan egyszerű dolgokat, mint egy egyszerű ékszert. ÉRTED A KÜLÖNBSÉGET??

2016. jún. 30. 18:36
 27/44 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Most megpróbálom akkor összefoglalóan és röviden leírni a véleményem lényegét...Jól figyelj:"A deréklánc szerintem NEM ékszer"...Itt akkor most tartsunk egy kis szünetet, és ha szükséges, olvasd el ezt az utobbi mondatot annyiszor, amennyiszer csak szükséges hogy felfogd a mondandóm lényegét...Aztán ha sikerül, akkor innen léphetünk tovább is...
2016. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Jó ez csak ne tűnjön el a hájredőkbe.

Szóval ez csak ilyen feszes hasú lányokon szép.

2016. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy láthatóvá van téve a neved ezen az elcseszett fórumon, te is ugyan olyan senki vagy a szememben, sőt még szánalmas is, mert mindenkire csorgatod a nyálad, csak a feleségedre nem. Szegény nő...


Na puszi!

2016. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Nem annyira jön be. Inkább a lábujjgyűrű és bokalánc. Főleg, ha szexnél is fent hagyja a nő.
2016. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!