Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy haverom akibe az egy pár hónapja telesen bele vagyok esve Ő meg annyira kedves velem folyton inponál meg bókol meg minden tovább lent mit tegyek?

Figyelt kérdés

és nem tudom hogy ő érez e valamit irántam mert oké bókol meg minden de sosem pirul el vagy dadog meg ilyesmi!

Tehát abban szeretném a segítségeteket kérni hogy hogyan keltsem fel az érdeklődését? Mert azt nem akarom a tudtára adni hogy belé vagyok zúgva mert azt szeretném ha ős is belém esne mer lehet hogy nme úgy reagálna ha most meg mondanám neki! Tehát aki tud segítsen 15L 17F


2010. ápr. 14. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

xD :D Fú jól megfogalmaztad :D

Szerintem adj neki pici jeleket. Pl: Mosolyogj rá,és próbálj vele kettesben sétálni,ha bejösz neki,tuti nem hagyja ki a helyzetet.

2010. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!