Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van-e így értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van-e így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom egyáltalán nem tervezi velem közösen a jövőjét. Azzal magyarázza, hogy szerinte olyan sokára van még, nem lehet tudni mi lesz akkor majd ès stb stb. De szerintem azért kellene valamit közösen is, mert úgy persze hogy nem lesz jövője a kapcsolatunknak, ha senki nem tervezi meg.. Ilyenekbe pl. mindig meséli, ha elvégzi a sulit, akkor amerikába szeretne kimenni élni, ahhoz meg persze kell vízum ès ő azt hogy fogja megszerezni meg ilyenek.. szóval sehol se vagyok benne a terveibe és ez frusztrál, mert elvileg ő is komolyan gondolja, (legalábbis ezt mondta) és én is szeretném vele tervezni az életemet, de így elég nehéz.

2016. júl. 6. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább úgy hangzik, hogy jelenleg van kit kúrogatnia, de a hosszabb távú terveiben nem szerepelsz. Az egy dolog, hogy azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akar... ismerek olyat, akinek az egy év együttjárás már komoly kapcsolatnak számít.
2016. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nem szereti ezt a témát, mert tudja, hogy azt szeretnéd hallani, de közben meg sehogy se férsz bele a terveibe.

És ha ezt nyíltan kimondaná, akkor nemcsak balhé szakadna a nyakába, de bukná a szexet is.

2016. júl. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg bukná a kapcsolatot is. Neki most ez egyelőre egy kényelmes kapcsolat, de jövője nem lesz,már kimondta, csak nem egyenesen.
2016. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatalok vagytok vagy még a kapcsolat elején, akkor tényleg nem érdemes még ilyenekben gondolkodni. Persze reménykedni lehet, nem azt mondom, cska a férfiak általában gyakorlatiasabbak, kevésbé stabil kapcsolatban még nem terveznek közösen.
2016. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már több ilyennek találkoztam. Jól érzed, nem szerepelsz a terveiben. Azt gondolom, hogy nem csak veled lenne így most, hanem mással is. Lényeges infót kihagytál, nem mondtad az életkorotokat. Ha még a húszas éveitek elején vagytok, hagyjad menni, nem hinném hogy sokat vesztenél. Ha meg már idősebbek vagytok, akkor is keress magadnak valaki mást, ilyenre nem lehet alapozni. Amikor összejöttem tavaly a mostani párommal, mondta, hogy ő komolyan gondolja. Mondtam neki, én is, de nekem a komoly kapcsolat egy idő után pl összeköltözéssel jár. Rá nem sokra össze is költöztünk.

Amikor én ilyenekkel találkoztam, mint Te most, akkor voltam 19-20 éves. Tedd magad túl rajta, mással is ezt csinálná. Szép napot!

2016. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!