Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kell kb. egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell kb. egy átlagos pasinak egy hónapban költenie a barátnőjére átlagban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Elég lúzer dolog egy nőre bármennyit is költeni... :-)
2016. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

>kell


Nem KELL semmit. Nincsenek kötelező költségek, írott szabályok. Értelmetlen ebből hasznos információt megpróbálni leszűrni.

2016. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Közel laktok egymáshoz, vagy messze? Milyen gyakran találkoztok? Mivel mentek át egymáshoz? Bicó pl ingyen van, busz/vonat/autó bezony pénzbe kerül.

Mit csináltok közösen? Otthon fetrengés, tévézés stb ingyen van, étterembe járás, bulizás pénzbe kerül.

Mivel védekeztek? Óvszer meglepően nagy kiadás lehet, gyógyszer nem kell havonta, és olcsóbb is.

Stb stb.

A barátom pl ennyit költ rám:

- havi 1-2 alkalommal eljön hozzám 60 km-re, átlag fogyasztású autóval, nem fogom most kiszámolni, hogy az mennyibe kerül :D

- havi 1-2 alkalommal veszünk egy üveg töményet, 2-3 ice tea-t vagy valamit, meg egy kiló gumicukrot, ennek a felét fizeti. Ha nem lennék vele, az egészet fizetné, még jól is járt :D

- ugyanezeken a napokon meghív egy hambira (én meg előző este őt pizzára)

Nagyjából ennyi. Cserébe megspórolja egy havi cigi árát, mert miattam szokott le. Több pénze marad mióta velem van, mint előttem.

Jól kell barátnőt választani, olyat kell találni, aki nem húz le.....

2016. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

=Mert minden pénzbe kerül: enni, szórakozni, utazni, szállás, ruha, strand, szórakozóhely,...=


És, attól még nem érzem a KELL dolgot benne...

2016. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

mi az hogy fenntartani? te jó isten... az ilyeneknek sose legyen barátnőjük


nem kell semennyit költeni... ha TI úgy döntötök hogy elmentek moziba/étterembe/állatkertbe/bulizni akkor beszéljétek meg, hogy ki fizet, esetleg mindenki a magáét vagy egyszer ő, egyszer te.

nem kell ajándékokat venni, szülinap/karácsony(/névnap) neked is lesz, amit erre ajándékozol azt te is 'visszakapod'.


egy normális nő nem várja el hogy puccos étterembe hordozzák, dehát kinek mire van igénye... akinek ilyen mutogatnivaló nő kell az kaparja is össze rá a pénzt.


de persze én normális kapcsolatól beszélek :)

2016. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyit sem kell. Max minimálisan, mert illik a barátnőnek viszonozni, vagy pedig ki-ki a maga részét állja.

Mondjuk vannak speciális helyzetek, pl. ha összeköltözik egy pár úgy, hogy egyikőjüknek még nincs rendes keresete.

2016. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bocs 14-es, átírom.

Mert minden pénzbe kerül: enni, szórakozni, utazni, szállás, ruha, strand, szórakozóhely,... és ezeket valakinek ki KELL fizetnie.

A legjobb eset az, hogy a csaj beszáll és fizeti a felét, de a mai lányok közt az ilyen elenyésző, a szép lányok közt meg konkrétan nincs ilyen.

Szóval ha nőt akarsz, akkor igen, pénzedbe fog kerülni mindenképp.

2016. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabály. A lánytól függ teljesen.

Hozom az én példámat.


Én itthon ülős típus vagyok 20 évesen 2x voltam bulizni a legutóbbi is 3-4 éve volt. Nem érdekel. Néha veszünk magunknak ezt azt, ennivalót, ha az egyikünknek nincs pénze kisegíti a másik és fordítva.

Kb 2-3 havonta jön rám, hogy ugorjunk el úszni, strandra miegyéb. Ez max 3-5000 forint utiköltségtől függően.

Én jobban szeretem, ha kimegyünk sétálunk picit, megnézünk otthon egy filmet vagy ilyesmi...


Van olyan lány is aki pont az ellenkezője. Neked kell tudnod milyen a barátnőd. Látatlanba semmit nem tudunk segíteni. Ami az egyiknél bejön a másiknál nem feltétlenül.

2016. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell szerintem. Barátom akkor költ rám, ha együtt eszünk vagy iszunk valahol, de pl. strandra úgy járunk, hogy ahol lehet kártyával fizetni, ott ő fizet, ahol meg nincs kártyaelfogadó hely, ott én. Én nem szeretem ha költenek rám, de elfogadtam, hogy nála ez teljesen alap dolog egy kapcsolatban, akkor is ha csak 2 hete van meg a kapcsolat, meg akkor is, ha már 2 éve.
2016. júl. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"KELL", mintha kötelező elem lenne...

Szülinap, névnap stb...de nem havi szinten, bár én még ezeket sem igénylem.

Ha elmegyünk valahova, akkor oda-vissza megy a költés.

Ha csak a pasi fizet én attól nagyon kellemetlül érzem magam.

Szerintem nem normális, hogy mindig mindent csak a pasi fizessen. Az kb olyan, mintha egy fizetett qvát tartana otthon..

2016. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!