Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt elhagy, nem is szeret/szeretett igazán?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagy szerelemben, de nem stabil kapcsolatban. Sok konfliktusunk volt eddig, ő nagyon nehezen hajlik a kompromisszumokra.

Házasságot szeretnénk, viszont a gyerekvállalás kérdésében nem egyezik a véleményünk. Én 1 gyereket szeretnék, míg ő 3-at minimum... Náluk sok a nagycsaládos, így ez a normális neki.

Mondtam, hogy alapvetően nem vagyok gyerekpárti, azt az egyet is miatta vállalnám, annyira szeretem.

A válasza az volt, akkor keres olyat, aki szül neki többet. Nem tudom, mennyire gondolhatta komolyan, de azóta eléggé máshogy áll hozzám, és nem pozitív értelemben.

Kérdésem az lenne, ha emiatt elenged, akkor nem is igazi társam, nem is szeretett sosem?

Úgy gondolom, mindenre létezik megoldás, ha már úgy döntöttünk, együtt képzeljük a jövőnket...


2016. júl. 12. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet te nem így gondolod,viszont ez szakító ok.
2016. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem csak akkor van értelme, ezt jól látod, csakhogy nálatok ez okozza a problémát. Amennyiben ebben nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor szakítás a vége. Egyébként megértelek, mert fura, hogy emiatt ilyen probléma van köztetek, de hát ahogy írtad is, ő ezt a szemléletet hozta magával, ebben élt, tehát 3 gyerekben gondolkodik, neki egy nem lesz elég.
2016. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ismételten.

Nehéz ügy ez, de nem tudom magam elképzelni nagycsaládosként. :(

2016. júl. 13. 13:47
 14/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom mi a legjobb megoldás, de ha tényleg minden jó köztetek, akkor legyen egy gyerek és talán te is akarsz majd még plusz 2-t.
2016. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. júl. 14. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!