Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ragályos lett ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ragályos lett ez az új divat

Figyelt kérdés
Nyilván sokaknak ismerős ha azt mondom, h van az új őrület a Pokemon Go applikáció, ami teljesen beteggé tesz 1-2 embert. A barátom is kezd átesni a ló túlsó oldalára. Cikázik egész napokat kint össze-vissza. Most is, h 1 óra múlva megy ki "vadászni", mert kedve van. Én örülök neki, h mozog legalább, de nem hiszem, h sötétben, amikor rosszabb a láthatóság, akkor kell kimenni a telefont bámulni.. Nem hiányzik senkinek sem, h baleset történjen. Ráadásul most kerülnek már fel a netre hasonló cikkek balesetekről, ami ez miatt a játék miatt történtek. + Azt sem szeretném, h függő legyen! Nem ítélem el, játsszon vele, de szerintem ez már kezd túlzásba átmenni és kezdek haragudni erre...
2016. júl. 19. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk először a barátom kezdte el játszani, ő is kiment minden nap pokémonokat keresni, aztán az nekem se tetszett annyira, hogy mi értelme, hogy oké kimegy sétálni, de végig a telefonját bámulja. Aztán tegnap letöltöttem én is a kedvéért, és a városban játszottunk vele, végül nekem is megtetszett ám :) nekem nincs mobilnetem szóval esélytelen, hogy ráfüggjek, a barátom osztja majd meg a netet néha, amúgy meg itthon nézegetem közben, hogy van-e a közelben pokémon, és mindig van, azokat elkapom és nekem ennyi a játék, hogy a szobámból elkapom őket :D nem muszáj játszanod vele, csak próbáld ki, vagy kísérd el néha és plusz egy beszédtéma, mi is beszélgettünk erről ma egy csomót :D
2016. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Irtam, h ez nekem is le van toltve de engem ennyire nem kot le, sot van h napokig eszembe sem jut, pedig en is mobilnettel kozlekedek :D
2016. júl. 19. 20:20
 13/17 A kérdező kommentje:
Es tenyleg nekem semmi bajom nem is lenne ezzel, ha nem akkor potyoreszne vele, amikor egyutt lehetunk...
2016. júl. 19. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg azt tudom mondani, hogy próbálj meg vele kompromisszumot kötni :). Ha mondjuk napi két órát lehettek együtt, akkor egy órára menjetek el ketten (szerintem nagyon szórakoztató együtt, egyedül nem is igazán játszanám), a másikban viszont együtt vagytok, és akkor nem veheti elő.

Neki is meg kell értenie, hogy neked annyira nem jön be a játék, hogy ennyit j@tsz vele, viszont a személyére jogosan igényt tartasz, és fordítva is. Suerintem egy intelligens emberrel ezt meg lehet oldani :). Ha meg neki fontosabb a játék nálad, akkor ez ennyit ért sajnos.

Remélem, meg tudjátok oldani, egy játék sem ér annyit, hogy tönkretegyen egy kapcsolatot. :)

2016. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van! Csak szerintem "normalis" embert nem kellene figyelmeztetni, h minek kellene lennie az elsonek! :) De igyekszem a kompromisszumot megkotni :D
2016. júl. 19. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Sőt még az jutott eszembe, hogy felhasználhatnád most ezt a nagy mániát, hogy elmenjetek helyekre. Nem tudom, hogy merre laksz, miket szeretsz, de ha mondjuk nagy vágyad elmenni a Nemzeti Múzeumba, de ő nem akart soha, akkor rávehetnéd, hogy menjetek el. Mivel arrafele rengeteg pokemon van, jól jár, mert út közben fogdoshat egy csomó pokemont, és te is, mert végre elmegy veled múzeumba (persze ott benn ne játszon). :)
2016. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 omba ***** válasza:

Eleinte nem értettem, de hát így nagyon szánalmas.

Mert hát végül is ennyi:


[link]

2016. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!