Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kezdek dühös lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kezdek dühös lenni, vagy csak háklis vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnál vagyok egy héten kb 3-4-szer.

Befogadta az egyik barátját akivel egy szobába alszunk már 4 hónapja. Magánéletünk sincs igazán, ķöltözni még nem akar se a barátom se a barátja. Sőt, még a kapcsolatunkba is beleszól, bármi van, ő már ugrik a torkomnak, hogy mit képzelek magamról, meg megbánom, ha felidegesítem a barátom.


Kb 2-3 hete viszont az egyik dugópajtija a barátjának heti 2-3-4 alkalommal itt van. Négyen vagyunk egy szobában.

Beleszól mindenbe a lány, leszól, utálkozik.

Beszélunk a barátommal,ő meg a másik ágyról beszólogatott nekunk.


Valamelyik nap amikor elment a barátom, kitakarítottam, miközben a csaj még vígan aludt. Hát ma megtudtam, hogy a csajszi magára vállalta az érdemet, hogy csillog villog a lakás...

Amikor nem vagyok ott, persze, miatta van rend, de ha én vagyok ott, és alszik amikor rendet rakpl, akkor ezt most miért kell behazudni a srácoknak? Eddig meg azt hittem, hogy tudják, hogyha én is ott vagyok, akkor valószínű nem az alvós fog takarítani...


A barátomnak szóltam, hogy én nem leszek hajlandó eltűrni a barátja dugópajtiját, és szóljon, hogy mikor van ott, mert én aznap akkor nem megyek.

Erre azt kaptam, hogy régebb óta ismeri őket,mint engem, ráadásul legalabb a barátjának van kit dugnia, meg lehet kit ugráltatni, de oké, ő szólni fog nekem.


Nem tudom mihez kezdjek, és hogy egyáltalán jogos-e a kiakadásom, vagy csak túlságosan háklis lennék...


2016. júl. 20. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, ezentúl semmit nem tennék szóvá a barátomnak, nem szabnék sem határidőket, sem feltételeket, nem helyzeném kilátásba a szakítást - egyszerűen csak elvinném onnan a személyes holmimat, és nem mennék oda többet.


Ha megkérdezné, hogy miért, megmondanám, hogy végiggondoltam és átértékeltem magamba a dolgot, elfogadtam, hogy őket régebb óta ismeri, szóval tiszteletben tartom a döntését, hogy most velük kíván élni.


Ennyi.

2016. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jogos,ne is agyalj ezen a kérdésen.

Azt is jól érzed, hogy a barátodnak csak sokadik helyen állsz az értékrendjében.

Minden embernek fontosak a barátai, párkapcsolat mellett is, viszont azért van egy bizonyos határ. Ha már párod van, az a normális,hogy ő van az első helyen, kiállsz mellette bármi van, hisz vele fogod leélni az életed, vele lesz családod, nem az ilyen ingyenélő haverokkal. Ha nem így van, valószínüleg nem szeret eléggé, vagy nem tervez valami hosszútávra.

Szép gesztus tőle,hogy megengedte, hogy ottlakjon a barátja, na de ez azért már bőven túlzás.

Nálunk is volt olyan eset,hogy a barátai beszólogattak, pontosabban egy nyaraláson. Én utazás közben mindig elalszok, ez a kis dificem, akkor is hátul aludtam a barátomra hajtva a fejem, ők meg folyton szivattak utána, később fel is hozták többször, csúfolkodtak.(és nem, nem a vicc kategóriában)

Nagyon rosszul esett, látta a barátom is. Később még ő beszélt a fejükkel, hogy azért nem volt szép amit csináltak. Aztán ők is belátták, és kérdezték, hogy ugye szent a béke?

Teljes mértékben kiállt mellettem és megvédett a barátai előtt is.

Ez így kéne működjön minden normális kapcsolatban.

Szerintem ne alázkodj meg előttük többet, biztosan jót nevetnek a kis csínyjeiken a hátad mögött.

Én, amilyen bosszúálló típus vagyok, biztosan kitolnék valahogy a lánnyal, mondjuk csinálnék valamit és rákenném, vagy legalább jól megpofoznám mikor nekem beszól.

A barátommal pedig közölném, hogy nem vagyok hajlandó többet ott nevetség tárgyává válni, ha még akar valamit tőlem, keres rá módot,hogy normális kapcsolatot tudjunk folytatni,mert ez így nem az.

Na jó, nem akarok itt agresszív tanácsokat osztogatni,magamból indultam ki:D Viszont ne hagyd magad kihasználni és megaláztatni.

2016. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hosszú, tartalmas válaszokat, sokat segítettek!


Ritkán áll ki mellettem, pedig konkrétan olyat is mondott a barátja, amikor nevettem valamin, és azt mondtam, "hát én megfulladok", hogy "nincs akkora szerencsém". Mondjuk itt mar odaszólt neki, hogy nana.


Megmondtam neki, hogy akkor legközelebb augusztus végén lát, ha nem tesz valamit az ügy érdekében.

Már várom is előre a kedves barátja üzenetét, hogy miért kell hisztizni...

2016. júl. 20. 17:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy szóljon, ha megoldotta a helyzetet.
2016. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!