Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elhagyni, már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni, már csak ő van nekem. Betegesen féltékeny a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Az összes barátomat elveszítettem már miatta. Mindenkit elkerget mellőlem. Zaklatja a barátaimat, hogy hagyjanak engem békén, mert bolond vagyok...azt akarja, hogy csak vele foglalkozzak. Volt egy fiú barátom is, őt is elkergette mellőlem, mert állandóan zaklatta, és már elege lett. Mert kavart a hátam mögött, mivel felfüggesztettem a facebook fiókomat, ő azt mondta neki, hogy én tiltottam, és utálom őt. Ezen nagyon kiakadtam, elkezdtem vele kiabálni emiatt, erre ő megfogott elkezdett rángatni, és a falhoz vágott. Meg hozzám vágott egy tálcát is. Egyszer szakítottam is vele emiatt, de nagyon kötődöm hozzá. Akkor össze jöttem egy másik sráccal, őt is elkezdte zaklatni, hogy én bolond vagyok, és ne foglalkozzon velem. Akkor meg is fenyegetett, hogy tönkre teszi az életem, mert sok dolgot tud, amivel vissza tud élni. A barátnőimet is már teljesen maga mellé állította, azt hiszik, ő a normális. Nem tudom mit tegyek már, teljesen össze vagyok zavarodva. Nevelőapámra is rá fogta, hogy perverz, és ne legyek egyedül otthon vele, mert megerőszakol. Mert hülyeségből azt mondta, hogy elfenekel. Azt mondta legyek vele bunkó, mert biztosan le akar velem feküdni. Én akkor meg is tettem, mert elegem volt már az állandó megaláztatásból. De engem néznek hülyének miatta. Teljesen magamba vagyok fordulva, nincs kedvem az emberekhez, de ő ennek örül. Előtte egy életvidám lány voltam, mindenkivel jóban voltam, most meg állandóan konfliktus helyzetekbe kerülök.

19L



#kavarás #megaláztatás #féltényenység
2016. júl. 23. 03:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha meg ezek utan is olyan hulye vagy hogy jon rinya es "en nem szakitok vele mert kotodom hozza" akkor sajnalom de megerdemled. Ugyse csinalsz semmit mert te szereted ot, akkor itt is minek panaszkodsz? Tessek nekiallni valtoztatnu vagy elvezni amit valasztottal.
2016. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nézegesd itt végig a pszichopata topikokat. párban én is válaszoltam. felveheted a kapcsolatot olyanokkal, akik szintén feltették a kérdésed, és kiléptek belőle.


nem olvastam, hogy együtt éltek-e. fokozatosan távolodj, szakíts magadnak időt, mikor másokkal lehetsz. ismerkedj ezerrel. nem kell belerohanni semmibe, de ez a menekülés legjobb módja. hogy észreveszed: lehet más, és nem kell mindenki miatt ennyit szenvedned.


én évekkel ezelőtt szakítottam valakivel, aki hasonló. még mindig felhív időnként. mintha mi se történt volna. kedveskedik, érdeklődik, találkozni akar. nem hagy hidegen, ami köztünk volt, de már nem kérem őt vissza. van más, aki sokkal jobb (és szerencsére nem a másik véglet, a "rendes, megbízható, unalmas" fajta).


egyébként rengetegszer olvastam, hogy a hurrikán elől a biztosba, kiszámíthatóba futnak az emberek, "ő legalább tényleg szeret." az se jó.

2016. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A volt barátom engem is bántott. Egy évig voltunk együtt. Bordarepedés, nem össze fort csontok. 17 vagyok. Most egy boldog kapcsolatban élek. Mindehhez az kell, hogy belásd a helyzet következményét, minden kapcsolatot törölj vele, hozz létre új fiókokat ahol előre letiltod őt, hagyj időt magadnak felépülni és ismét barátkozz emberekkel. De ezen a nyomorult legalja férgen tedd túl magad😊
2016. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért kötődsz egy ilyenhez? Rángat, falhoz vág? Megérdemelted? Ha nem, akkor mi a fenét szeretsz még benne?

Ha ez neked jó, akkor tűrd, ahogy a többi nő szokta, ha nem, állj már a lábadra, mert ez nem igazán normális ami történik körülötted.

Ezer és egy férfi lenne (lehetne) aki normális hozzád és megbecsül.

Miért van az, hogy a legtöbb ilyen nő, az ilyen bunkókhoz ragaszkodik a normális pasit meg eltolja magától?


Légy életvidám, mert ez minden csak nem boldogság ami nálatok van. ENNÉL LEHET JOBB!

2016. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!