Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miatt utál az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miatt utál az egész lakóközösség. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A barátom eddig Bécsben élt, most költözött végleg Pestre, ennek lassan 1 hónapja. Elég hamar talált lakást, én pedig hozzáköltöztem. Viszont még maradt bőven pénze a régi lakásból, a lényeg, hogy nem keresett még munkát, szóval otthon vagyunk egész nap, ha épp nem megyünk valahova.

Gondolom, kihasználva a nyári szabadságot, sokan felújítják a lakásukat, nálunk pedig sajnos papír vékonyságúak a falak. A barátom pedig...nos, ő elég "nehéz eset"... Engem is idegesít, hogy két hete megállás nélkül fúrnak, kalapálnak, meg nemtudom, reggel 7-től délután 5-ig, fel is mentem szólni, tök normálisak voltak, kevesebb ideig tart azóta. A barátom viszont lázad, ööö, nem kertelnék, fél óra "hangzavar" után már vágtat fel, kis híján a szomszédra rúgja az ajtót, fenyegetőzik, hogy "ő nem tud aludni", ömlik a mocsok a szájából, stb. Körfolyósós házban lakunk, az egy picit már sok volt, amikor a gangról, elhagyta a száját egy "verjem anyádba a f.aszom, mikor hagyod már abba?" kijelentés a szomszéd felé... És persze ezt hallják mások is, mert rendszerint üvölt.

Marhára ég a pofám miatta, és az a legkevesebb, hogy nem köszönnek vissza az idős nénik, meg hallom, hogy én vagyok "a bunkó pasi nője"...

Már annyiszor próbáltam vele beszélni, mert nem akarom, hogy kivágják onnan, de folyton csak azzal jön, hogy csendháborítás, meg vele ezt nem csinálják, meg anyámkínja... Nagyon elszomorít ez a helyzet, már rosszul érzem magam, ha szembejön egy szomszéd, utálok így ott lakni..

Mit csináljak, hogy oldjam meg?


2016. júl. 25. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Vele nem tudsz mit csinálni, ha ilyen az alaptermészete - ami számodra csak most derült ki - az ilyen is marad. Neked kell eldöntened, hogy egy ilyen agresszióra hajlamos emberrel szeretnél-e együtt élni.
2016. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy vele?
2016. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem érdekes, hogy téged az zavar, hogy

"meg hallom, hogy én vagyok "a bunkó pasi nője"... "


nem padig az, hogy a bunkó pasi nője vagy :D


A te anyádba még nem verte volna?

Majd eljön az az idő is.

2016. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Az en exem is eppen ilyen volt.Amikor osszejottunk o volt Mr Tokeletes. Osszekoltozes utan naponta egett a pofam miatta.Nem kellett fel ev,es a kornyeken mindenkivel haragban volt, tolem azt kerdeztek, hol szedtem ossze ezt a barmot.Negy evig huztam mellette, de vegen mar velem is ugy beszelt,mint a kerdezo parja a szomszedokkal.Szoval ez nem lesz jobb.Ilyen a termeszete,ez mar nem fog valtozni.Menekulj!
2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
3%
Újabb ok, hogy miért nem szabad panelba költözni.
2016. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 PearlDiver ***** válasza:

Vajon mit várt, hogy ha majd otthon lógatja a lábát, akkor mindenki az ő nyugalmát fogja tiszteletben tartani...?

Hagyd ott, nincs neked erre szükséged...

2016. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
Javaslom, menjetek el mindketten dolgozni.
2016. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%

Ez hülyeség amit irtok hogy hadja el . Én 25/f vok.

Hozzá teszem BORSODI! imseritek a mentalitásunk. ha szomszéd nálunk is nem úgy viselkedik ahogy kell én is átmegyek és nem kultúr módon viselkedek. hamar patan az ér az agyamba. Kb nem 1xer volt hogy mentem kocsival feltartott direkt akadályozott vagy nekem pofázot ablakon keresztül és kiszáltam hozzá és érdekes egyiknek se volt olyan töke azok után hogy kiszájon és megbeszéljük az incidenst. 110kg vok 195 cm magas . Sőt volt hogy a 2vel lejjebb a szomszéd bulit tartott lementem szolni hogy hajnal fél2kor jó lenne ha kuss lenne. erre 3man kijöttek " izmozni" érdekes mind 3man vérző arcal mentek vissza és csend is lett:) szal ez nem taj parasztság van aki igy van aki úgy rendezi a dolgait. jó hozzá teszem hogy én olyan körökbe is mozgok ahol ez elfogadott!!!!!

2016. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Attol hogy a te koreidben elfogadott, attol meg alja proli vagy te is meg a kerdezo pasija is, sajnalom utolso.
2016. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
azért vagyok proli mert te köcsög vagy és nem veszed figyelembe hogy egy lakóközöségbe normálisan kell élni? és nem zavarni a másikat? ha én nem zavarlak téged akkor te mért zavarsz na ?
2016. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!