Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas felelőtlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas felelőtlenséget csináltam, és a párom és a családom is csalódott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Okos, intelligens lánynak vallottam magamat.

Idén mentem volna egyetemre, a lényeg, hogy elfelejtettem leadni egy lapot, és nem néztem meg az email-jeimet, így ugye kb. nem is jelentkeztem.

Nagyon szégyellem magam, egy rossz szavam sincs, a párom pedig nem hiszi el hogy lehetek ilyen, holott nem ilyennek ismert meg. Én is szégyellem, sőt, nem is szólok semmit, hisz jogosan kapom. Mondtam neki is, hogy ne mondjon semmit mert tudom ki mit gondol rólam és teljesen jogosan.

Ennek ellenére nagyon ki van rám, hogy ő ilyet még nem is látott.(Nem szabad mással példálózni, de az exei még a gimnáziumot se végezték el, és rájuk nem haragudott).

Szégyellem magam és nem tudom hogy tehetem jóvá. Édesapám adott mégegy lehetőséget egy fizetősre.

Ha törik ha szakad valamit kezdek magammal, de mit tegyek, hogy rájöjjenek, hogy sajnálom és nem vagyok buta? :(

Vagyis az vagyok, de jóvá akarom tenni.


2016. júl. 27. 17:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Elképesztő vagy!

De, hogy ez párkapcsolati probléma... az nagyon nagy gáz.

2016. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!